Reklam
Sevdamız Samsun Platformu’ndan İnternet Gazeteciler...
Reklam

Sevdamız Samsun Platformu'ndan İnternet Gazeteciler Cemiyeti'ne kutlama

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, yönetim kurulu üyeleri Zahit Değirmenci ve Murat Cicos, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu'nu ziyaret etti

10 Ocak 2020 - 17:04

SAMSUN HABER - Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, yönetim kurulu üyeleri Zahit Değirmenci ve Murat Cicos, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu'nu ziyaret etti. 

SAMSUN ŞANSLI BİR ŞEHİR
Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Samsun için güzel projelere imza atacaklarını söyledi. Samsun basınının etkili ve öncü olduğunu kaydeden Başkan Seven, "Bizler Samsun sevdalıları olarak, Samsun'umuzu seven bir basın camiasına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz. Şehrimiz için birlikte omuz omuza çalışıyoruz. Tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyoruz" dedi. Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu ise Başkan Seven ve yönetim kurulu üyeleri Değirmenci ve Cicos'a, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
Samsunlu asker İdlib'de şehit düştü
Samsunlu asker İdlib'de şehit düştü