google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Sevdamız Samsun Platformu’ndan eğitime destek
Reklam

Sevdamız Samsun Platformu'ndan eğitime destek

Sevdamız Samsun Platformu örnek bir projeye imza atarak, 200 öğrenciye kırtasiye malzemesi desteğinde bulundu.

15 Eylül 2019 - 19:16
Reklam

Sevdamız Samsun Platformu üyeleri, Samsun'un Ladik ilçesinde bulunan Şıhlı ve Salur mahallelerinde bulunan okullara giderek, 200 öğrenciye kırtasiye malzemesi desteğinde bulundu.

Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Ladik Kaymakamı Harun Arslanargun, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı’yı ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdi.

Protokol üyelerinin de desteğini alan Sevdamız Samsun Platformu yöneticileri, yapılan ziyaretlerin ardından Şıhlı ve Salur köylerinde bulunan okullara giderek 200 öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye etti. Öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken öğretmenler, verilen hediyeler için teşekkür ettiler.

Platform Başkanı Nuri Seven, “Öncelikle bu projemizin Ladik’te gerçekleşmesinde bize destek veren Ladik Kaymakamı Harun Arslanargun, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel ve Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı’ya teşekkür ediyorum. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da elimizden geldiğince eğitime katkı sağlamaya çalışıyoruz. Samsun bizim sevdamız. Bunun içinde Samsun’un en ücra köşesinde eğitim için okul yollarına düşen tüm öğrenciler de evladımız ve kardeşimizdir. Onlara sahip çıkmak geleceğimize sahip çıkmaktır. Herkesin bunun bilinci olarak hareket etmesini istiyoruz” diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...