Sevdamız Samsun Platformu’ndan 10 Ocak ziyareti 
Reklam

Sevdamız Samsun Platformu’ndan 10 Ocak ziyareti 

Sevdamız Samsun Platformu, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ni ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

10 Ocak 2019 - 16:40

SAMSUN HABER - Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu’nu ziyaret etti. Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Seven, gazetecilerin toplum yararına canla başla çalıştığını söyledi.
ÖNEMLİ PROJELER
Platform hakkında Öksüzoğlu’na bilgi veren Seven, Samsun’un tanıtımına çok önem verdiklerini söyledi. Samsunluluk ruhu ile hareket ettiklerini belirten Seven, Samsun için çok önemli projelere imza atacaklarını belirterek, “Hepimiz Samsun’a değer veren insanlarız. Kültürel, sosyal ve ekonomik alanda Samsun’u bulunduğu yerden daha ileriye taşımak için çaba sarf edeceğiz.  Samsun’da geçimini sağlayan, kendisini Samsunlu hisseden herkesi Samsunlu olarak görüyoruz” dedi.
Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu ise Sevdamız Samsun Platformu’na çalışmalarında başarılar diledi. Öksüzoğlu, Seven ve platform üyelerine ziyaretten dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da tedbirsizlik yeni vakalara yol açıyor
Samsun'da tedbirsizlik yeni vakalara yol açıyor
Samsun'da uygulanan şehirlerarası seyahat sınırlaması kaldırıldı
Samsun'da uygulanan şehirlerarası seyahat sınırlaması...