Reklam
Sevdamız Samsun Platformu iftarda buluşturdu
Reklam

Sevdamız Samsun Platformu iftarda buluşturdu

Sevdamız Samsun Platformu düzenlediği iftarda Samsunluları bir araya getirdi. Platform Başkanı Nuri Seven, “Bizler Samsun’un birleştirici gücü olarak çıktığımız bu yolda, Samsun’u hak ettiği yere taşıyacağız” dedi

16 Mayıs 2019 - 16:14

SAMSUN HABER - Sevdamız Samsun Platformu, Gazi Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği iftar programında Samsunluları bir araya getirdi. Programa Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulut, Salıpazarı Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Samsunspor As Başkanı Tahsin Kosif ve yönetim kurulu üyeleri, sendika başkaları, STK temsilcileri ve çok sayıda Samsunlu katıldı. 
SAMSUN’UN BİRLEŞTİRCİ GÜCÜ
Birlik ve beraberlik mesajı veren Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, “Bizler Sevdamız Samsun Platformu olarak mahallesini, ilçesini, şehrini, ülkesini seven nesiller yetiştirmek için ve güzel bir şehir hazırlamak için bir araya geldik. Sevgi ile mücadele eden, ailesinden, işinden vakit ayıran çok değerli platform yönetimindeki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu şehrin hak ettiği konuma gelmesi için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Biz bu hedefler ile 6 ay önce yola çıktık. Bizler Samsun’da birleştirici güç olmak için mücadele eden bir STK olarak, artık bu şehirde birlik ve beraberliğin olmasından yanayız” diye konuştu.

SAMSUN İÇİN MÜCADELE ETMELİYİZ
Seven, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Artık bu şehirde memleket ve kimliğe göre ayrım gibi konular, konuşulmamalı. Hepimizin Samsun için mücadele etmesi gerekiyor. Şehirde mikro milliyetçilik kavramları yıkıp, birleşmek, bir araya gelmek birlikte Samsun’umuzu daha güzel günlere taşımalıyız. Bu, bizlerin görevi olduğu kadar yöneticilerimizin de görevi olmalı.”
DUALAR EDİLDİ
Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta ise Sevdamız Samsun Platformu’nu çok önemsediğini belirterek, Samsunluları platforma destek vermeye çağırdı. İftar programı edilen duaların ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Çarşamba Havalimanı'nda uçuş krizi
Samsun Çarşamba Havalimanı'nda uçuş krizi
Adalet Bakanı Gül, Samsun'a geliyor 
Adalet Bakanı Gül, Samsun'a geliyor