Reklam
Sarıcaoğlu: Kavaklılar en büyük dersi verecek
Reklam

Sarıcaoğlu: Kavaklılar en büyük dersi verecek

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Kavaklılar, 31 Mart’ta zillet ittifakına en büyük dersi verecek ve onları sandığa gömecek" dedi

14 Mart 2019 - 17:18

SAMSUN HABER - Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu ve MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, İYİ Parti Kavak Belediye Başkan Adayı Şerif Ün'ün, kendisini tüm partililerin adayı olarak gösteren konuşmalar yaptığını ve destek istediğini söyleyerek tepki gösterdi. 

KENDİNE GÜVENEN BÖYLE YAPMAZ
Şerif Ün'ü sert bir dille eleştiren MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, "Rakip adayın köylerde kendisini dört parti adayı olarak göstererek oy istemesi kadar çirkin bir hareket olamaz. Kendine güvenen bulunduğu yeri söyler, projesini anlatır oyunu ister. Böyle ben her partilinin adayıyım demesi onları kurtarmaz. Halkımız zillet ittifakına gereken dersi sandıkta verecektir. Siyaset bir duruş gerektirir. Siyasette çirkefleşmemek gerek. Ben herkesin adayıyım diyerek siyaset de hiç yapılmaz” diye konuştu.

SİYASETİ İLKELİ YAPSINLAR
Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı  İbrahim Sarıcaoğlu ise, "Kavaklılar, 31 Mart’ta zillet ittifakına en büyük dersi vererek onları sandığa gömecek. Ne yaparsalar yapsınlar. Ne derseler desinler kendilerini bekleyen sondan kaçamayacaklar ve halkımız onlara gereken dersi sandıkta verecektir. Biz isterdik ki rakiplerimizde siyaseti ilkeli yapsınlar ama ne yazık ki bundan çok uzaklar. Öyle ben her partinin adayıyım diye gezerek bu iş olmaz.  Şimdi de yalan siyaseti ile ayakta kalmaya oy almaya çalışıyorlar" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haluk Levent OMÜ’yü salladı
Haluk Levent OMÜ’yü salladı
19 Mayıs törenleri başladı
19 Mayıs törenleri başladı