google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
SARICAOĞLU: "KAVAK HALKININ RAMAZAN BAYRAMI’NI EN İÇTEN...
Reklam

SARICAOĞLU: "KAVAK HALKININ RAMAZAN BAYRAMI'NI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM"

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu manevi zaman diliminin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum'' dedi.

03 Haziran 2019 - 11:43 - Güncelleme: 10 Haziran 2019 - 11:44
Reklam

Sarıcaoğlu mesajında, ''Küskünlerin barıştığı, birlik ve beraberliğin güçlendiği bu mübarek Ramazan Bayramı'nın İslam alemi için sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor Kavak halkının Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

MAZLUMLARA YARDIM ELİ UZATTIK

Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Sarıcaoğlu, “Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif'in sonuna gelerek, millet olarak sevgiyle ve muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da milletimizle daima dayanışma içerisinde olmaya çalıştık. Ulaşabildiğimiz tüm mağdur ve mazlumlara, hiçbir ayrım yapmaksızın, yardım eli uzatmanın çabası içinde olduk. Bundan sonra da aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Bu hizmetlerin ifasında görev alan herkese teşekkür ediyorum. Biz milletimizin tüm kesimlerinin sıkıntılarını çözmenin, refahını artırmanın gayreti içerisindeyiz" diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...