Reklam
Sarıcaoğlu: Kavak gözde ilçe olacak
Reklam

Sarıcaoğlu: Kavak gözde ilçe olacak

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçenin hızla büyüyeceğini belirterek, "Bundan sonra ileriye bakıyoruz. Kavak gözde ilçeler arasında yer alacak" dedi

11 Nisan 2019 - 17:34

SAMSUN HABER - 31 Mart yerel seçimlerde Kavak’ta ikinci kez Belediye Başkanı seçilen İbrahim Sarıcaoğlu, önceki gün AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP il Başkanı Abdullah Karapıçak’ın katılımları ile yapılan mazbata töreninin ardından, beş yıl sürecek yeni dönemin başarılı geçmesi için kurban kesip, mevlit okuttu.

SÖZÜMÜZ SÖZ
İki binin üzerinde katılımın olduğu programda konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “ Sizler vatandaşlık görevinizi yaptınız. Şimdi sıra bizde. Sözümüz söz. Samsun’un en gözde ilçeleri arasında yer alacağız” diye konuştu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
İlçe halkına verdikleri oylardan dolayı teşekkür eden Sarıcaoğlu, büyük bir destekle tekrar göreve gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Geçen beş yıllık dönemde ilçeye her alanda pek çok yatırımın gelmesine öncülük ettiklerini kaydeden Sarıcaoğlu, çalışmalarının aynı tempoda kesintisiz bir biçimde süreceğini ifade etti.

DEVLETİN DESTEĞİ ARKAMIZDA
Gelecek beş yıl içinde hayata geçecek devasa projelerle Kavak’ın bambaşka bir görünüme kavuşacağı ifade eden Sarıcaoğlu, “Bugüne kadar yapılanlar artık geride kaldı. Bundan sonra ileriye bakıyoruz. İlçemizin hızlı büyümesi bundan sonra da devam edecek ve bugün 22 bin dolayında olan nüfusumuz önümüzdeki beş yılda en az 40 bine çıkacaktır. Çünkü Kavak artık göç vermiyor. Aksine göç alıyor. Kavak için çok güzel çalışmalarımız olacak. Devletimizin de desteğini arkamıza alarak, Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte bir yandan tüm mahallelerimizin sorularını çözerken diğer yandan da hayat bulacak yeni projelerle ilçemize değişimi yaşatacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı