Reklam
Sandıkçı, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. yılını kutladı 
Reklam

Sandıkçı, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. yılını kutladı 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla polisler ve öğrencilerle bir araya geldi. Sandıkçı, “Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. yıldönümünü kutlu olsun” dedi

13 Nisan 2019 - 14:55

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü'nde bulunan Şehit Türkan Türkmen Tekin Sıbyan Okulu, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle farkındalık oluşturacak bir etkinliğe imza attı. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın da katıldığı etkinlikte çocuklar Polis Haftası'nın önemini anlatan şiirler okurken, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 174. yıldönümü nedeniyle pasta kesti.

EN BÜYÜK GÜVENCE POLİSLERİMİZ
Sandıkçı, bu tür etkinliklerin çocuklar için çok önemli olduğunu belirterek, “Türk Polis Teşkilatımız ülkemizdeki huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvencedir. Ülkemizin ve toplumun güvenliği başta olmak üzere gece gündüz demeden önemli vazifeler üstlenen polis memurlarımıza bu vesileyle teşekkür ediyorum" dedi.

TEŞKİLATININ 174. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
Ülkenin birlik ve beraberliğine de vurgu yapan Sandıkçı, "Polislerimiz, ilçemizde kolluk çalışmalarının yanında örnek sosyal sorumluluk projelerine de ağırlık veriyor. Polis teşkilatımız, hem iyi günde hem de kötü günde Canik halkımızın yanında olmaya devam ediyor. Bu duygu ve düşüncelerle; Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174'üncü yıldönümünü kutlarken, şehit polislerimizi rahmetle anıyor, gazi, emekli ve görevine devam eden polislerimize de sağlık, esenlik, mutluluk ve başarılar diliyorum" diye konuştu.

FARKINDALIK ETKİNLİĞİ
Canik Devriye Ekip Komiseri Mehmet Berk de farkındalık oluşturan etkinliği düzenlemelerinden dolayı hem Başkan İbrahim Sandıkçı’ya hem de Şehit Türkan Türkmen Tekin Sıbyan Okulu yetkililerine teşekkür etti. Sandıkçı'nın çocukların sevgi gösterileriyle karşılandığı etkinliğe, ayrıca Canik İlçe Müftüsü Ali Çebi ile İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Özkan, öğretmenler ve veliler de katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da karantinaya alınan öğrenciden teşekkür
Samsun'da karantinaya alınan öğrenciden teşekkür
Samsun’da maske stokçularına baskın
Samsun’da maske stokçularına baskın