Reklam
Sandıkçı sözünü tuttu
Reklam

Sandıkçı sözünü tuttu

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kısa zamanda ekonomik anlamda önemli mesafe kat ettiklerini belirterek, “Seçim öncesi söz verdiğimiz gibi personel maaşlarını zamanında ödedik” dedi

15 Nisan 2019 - 16:34

SAMSUN HABER - Ziyaretçilerini akınına uğrayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, son olarak AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'yı ağırladı. Kırcalı ile sohbet eden Sandıkçı, göreve geleli kısa bir zaman olmasına rağmen, belediyenin özellikle mali tablosunun iyileştirilmesine yönelik olumlu çalışmalar yürüttüklerini belirterek,  personelin maaş problemini çözdüklerini söyledi.

GEÇMİŞE DÖNÜK ALACAK KALMAYACAK

Mali anlamda önemli çalışmalara imza attıklarını kaydeden Sandıkçı,Göreve geleli çok kısa bir süre oldu. Bu kısa sürede mali anlamda önemli çalışmalar yaptık. Disiplinli çalışmamızı sürdürerek İnşallah belediyemizi daha iyi bir ekonomik istikrara kavuşturacağız. Seçim öncesi reçetemiz hazır demiştik ve personel maaşlarını ödeyeceğimiz sözünü vermiştik. Peygamber efendimizin 'İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz' sözüne uyarak ayın 15'inde yani zamanında maaşları yatırdık. İnşallah yine kısa zamanda personelimizin geçmişe dönük maaş alacaklarını da ödeyeceğiz" diye konuştu.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEĞİ

Belediyeciliğin hizmet yeri olduğunu kaydeden Sandıkçı, "Bu şehir bizim evimiz. Bu evimizi daha güzelleştirmek, daha ileriye taşımak için şehrin dinamikleri olarak hep birlikte omuz omuza, ortak akılla çalışacağız. Milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte koordinasyon içerisinde İnşallah güzel işlere imza atacağız. Halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışıyla, Canik'te 'Gönül Belediyeciliği'nin en güzel örneğini uygulayacağız" şeklinde konuştu.

KIRCALI, BAŞARI DİLEDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı da, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya hayırlı olsun temennisinde bulunurken, yeni görevinde başarı diledi. Milletvekili Kırcalı, Başkan Sandıkçı'nın Canik'te güzel işlere imza atacağına inandığını da söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsun'da hava nasıl olacak?
Samsun'da hava nasıl olacak?
Samsun Haber - Samsun'da kültür sanat kurslarına yoğun ilgi
Samsun Haber - Samsun'da kültür sanat kurslarına yoğun ilgi