Sandıkçı: 7\24 çalışacağız
Reklam

Sandıkçı: 7\24 çalışacağız

Eksiklikleri yerinde tespit etmek için pazarcılarla buluşan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizin daha da gelişip büyümesi için 7 gün 24 saat çalışmayı sürdüreceğiz” dedi

01 Mayıs 2019 - 13:18
Reklam

SAMSUN HABER - Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Uludağ Mahallesi'nde kurulan pazar yerini ziyaret etti. Pazar esnafı ile pazar alışverişine gelen vatandaşlara sohbet eden Sandıkçı, istek ve talepleri dinledi.

CANİK’İ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Halkla iç içe olduklarını belirten Sandıkçı, “Birlikte yöneteceğiz diyerek yola çıktık. Hem pazar esnafımızın hem de vatandaşlarımızın bir araya geldiği pazar yerleri, halkımızla buluşmamız açısından önemli. Biz de pazar yerlerimizi gezerek halkımızla buluşuyoruz, sıkıntılarını, istek ve önerilerini dinliyoruz. Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak hareket edeceğiz. İlçemizin daha da gelişip büyümesi için 7 gün 24 saat çalışmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

EKSİKLİKLERE YERİNDE TESPİT
Pazar yeri gezisi sırasında vatandaşların ilgisiyle de karşılaşan Sandıkçı, "Bu gezilerimizin amacı eksiklikleri yerinde tespit etmek. Çünkü bir eksiklik veya sorunu en iyi sorunu yaşayan halkımız bilir. Biz de bu tür gezilerde sorunları birinci ağızdan öğrenme imkanı buluyoruz. Her bir vatandaşımızın, esnafımızın fikri bizim çok önemli. Dolayısıyla ilçemizi yönetirken halkımızın ve esnafımızın taleplerini de dikkate alan bir anlayışa sahibiz" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası
İlkadım Belediyesi’nde kadro değişikliği iddiası