Reklam
SAMÜSAD çocukların yüzünü güldürdü
Reklam

SAMÜSAD çocukların yüzünü güldürdü

Samsunlu Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği, Canik İlçesi’nde bulunan Başalan İlköğretim Okulu öğrencilerine, bot yardımında bulundu

26 Aralık 2018 - 10:16

SAMSUN HABER - Samsunlu Müzisyenler ve Sanatçılar Derneği (SAMÜSAD) Başkanı Metin Erten ve üyeler Hürsen Sömer, Esin Ay ve Semra Baştuğ, Canik İlçesi’nde bulunan Başalan İlköğretim Okulu öğrencilerine 150 çift bot yardımında bulundu.

İHTİYAÇLARINI TAMAMLADIK

İhtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürmek istediklerini kaydeden SAMÜSAD Başkanı Erten, “Biz sanatçılar duygulu ve duyarlı insanlarız. Bu tür konular bizlere türkü sözleri yazdırıyor. Türküler bu sebepten bizlerin hayatı, yaşamlarımızın özü oluyor. Hayırlı bir işe vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Bizler biliyoruz ki bizi biz yapan, çocuklarımızın yüzünün gülmesidir. Onların yüzünün gülmesi mutlulukların en güzelidir. Çocuklarımızın her zaman yanındayız. Kar yağmadan, çocuklarımızın 150 çift bot ve kışlık çoraplar ile ihtiyaçlarını tamamladık. Bana bu konuda maddi ve manevi destek olan tüm eş dost ve arkadaşlarıma, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah herkesin yapmış olduğu hayırları kabul etsin” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da 8 yaşındaki üvey kızına tecavüz
Samsun'da 8 yaşındaki üvey kızına tecavüz
İlkadım'da 'Alo Çöp Taksi' hizmete girdi
İlkadım'da 'Alo Çöp Taksi' hizmete girdi