Reklam
Samsunspor 54 yaşında 
Reklam

Samsunspor 54 yaşında 

Yılport Samsunspor kuruluşunun 54. Yılı münasebeti ile yazılı bir açıklamada bulundu. 

30 Haziran 2019 - 12:26

Samsunspor resmi internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklamada, takımları camia yapanın faaliyet gösterdiği yıl sayısı değil Türk sporuna yaptıkları hizmetler, temsil ettikleri değerlerdir ifadelerine yer verdi. 

Resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

“Futbol takımlarını camia yapan faaliyet yaptıkları yılların sayısı değil, Türk sporuna yaptıkları hizmetler, temsil ettikleri değerlerdir.

Bir ülkenin kaderini yeniden çizen Samsun halkının genlerini taşıyan camiamız, bu bilinçle çıktığı yolda Türk sporunun da kaderini çizen birçok sporcu yetiştirmiştir. Rengini bayrağımızdan alan, göğsündeki Atatürk siluetiyle vatanseverliğin sembolü olan kulübümüz, 30 Haziran 1965 yılından bugüne Türk sporuna önemli katkılar sunmuştur.

Temsil ettiği değerleriyle ve duruşuyla çok farklı bir kulüp olan Samsunspor Kulübümüz, her zaman geleceğe umutla bakmamızı sağlamaktadır. 30 Haziran 1965’te başlayan bu kutlu yürüyüşümüzün 54. yıldonümü ile birlikte yeniden güçleneceğini ve tüm Türkiye için yeniden dirilişin sembolü olacağına inancımız tamdır.

Kulübümüzün kuruluşunda ve faaliyetlerinde emeği geçen tüm başkan, yönetici ve sporcularımıza teşekkürü bir borç biliyor, ahirete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyoruz. 54. YAŞIN KUTLU OLSUN, ÇOK YAŞA SAMSUNSPORUM.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde