Reklam
Samsunlu memurlar AK Parti’li vekillerle görüştü
Reklam

Samsunlu memurlar AK Parti'li vekillerle görüştü

AK Parti Samsun Milletvekilleri, Memur-Sen Samsun İl Temsilciliği Hamdi Yıldız ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların il başkanlarını TBMM'de ağırladı. AK Parti'li vekiller, kamu çalışanların beklentileri ve sorunları hakkında bilgi aldı

06 Aralık 2019 - 14:51

SAMSUN HABER - Memur-Sen Samsun İl Temsilcisi Hamdi Yıldız ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların il başkanları TBMM'de AK Parti Çevre Şehircilik ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyarette kamu çalışanlarının sorunları ve beklentileri görüşüldü.

DUYARLILIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Memur-Sen İl Başkanı Hamdi Yıldız ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Kamu çalışanlarının sorunları, çözüm önerileri, şehrimizin geleceğine yönelik kamu çalışanlarının beklentileri ve katkılarının neler olacağını AK Parti Samsun Milletvekillerimiz ile bire bir ziyaretlerimizde paylaştık. AK Parti Çevre Şehircilik ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz Memur-Sen heyetimize şehrimiz ile ilgili duyarlılık gösteren yaklaşımlarımıza teşekkür ettiler" dedi.

Ziyarete Memur-Sen'e bağlı Sağlık-Sen İl Başkanı İlyas Biçer, Bem-Bir-Sen İl Başkanı Savaş Gayretli, Diyanet-Sen Şube Başkanı Murat Akkuş, Birlik Haber-Sen İl Başkanı Ayhan Beyaz, Ulaştırma Memur-Sen İl Başkanı Remzi Arat, Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şube Başkanı Ahmet Çakır ve Bayındır Memur-Sen İl Başkanı İsa Çolak da hazır bulundu.

2019/12/2019-12-06-15-12-44.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ücretsiz maske dağıtımı e-Devlet'ten yapılacak
Ücretsiz maske dağıtımı e-Devlet'ten yapılacak
Meteorolojiden Samsun'a sağanak yağış uyarısı
Meteorolojiden Samsun'a sağanak yağış uyarısı