google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun’un ünlü moda tasarımcısı Haşim Uzun’dan  Revizyon...

Samsun'un ünlü moda tasarımcısı Haşim Uzun'dan  Revizyon PYS'ye eğitim 

Samsun'un ünlü moda tasarımcısı, stilist Haşim Uzun, Revizyon PYS çalışanlarına kılık kıyafet düzeni konulu eğitimi semineri verdi

09 Ağustos 2019 - 11:54

SAMSUN HABER - Samsunlular tarafından terzi Haşim olarak bilinen ünlü stilist ve moda tasarımcısı Haşim Uzun, Revizyon PYS çalışanlarıyla bir araya geldi. 
TRENDLERİ VE UYUMU ANLATTI
Revizyon PYS ortakları ve çalışanlarına kılık kıyafet düzeni konulu eğitimi semineri veren Uzun, vücut tipine göre nasıl giyinileceği, trendlerin neler olduğu, mevsim renkleri,  kıyafette nasıl uyum yakalanacağı gibi birçok konuda bilgilendirme yaptı. Revizyon PYS çalışanlarının oldukça zevkli olduğunu kaydeden ünlü moda tasarımcısı Uzun, moda konusunda her zaman kendilerini destekleyeceğini söyledi. 
REVİZYON'DAN UZUN'A TEŞEKKÜR
Revizyon PYS ortaklarından Candoğan Gürhan Gül ise ünlü moda tasarımcısı Uzun sayesinde moda konusunda bilgilendiklerini belirterek, "Revizyon PYS olarak her işi uzmanının yapmasından yanayız. Dış görüntümüze oldukça dikkat ettiğimiz için bu konuda uzman kişilerden yardım almayı planladık. Ve Samsun'da alanında en ünlü ve en başarılı moda tasarımcısı Haşim Uzun ile bir araya geldik. Bizi moda konusunda bilgilendiren ve bize yol gösteren ünlü stilist ve moda tasarımcısı Haşim Uzun'a çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber - 10 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - 10 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - Döviz piyasalarında son durum
samsun haber - Döviz piyasalarında son durum