Reklam
Samsun’un KUŞ CENNETİ Savcısı, isyan etti
Reklam

Samsun'un KUŞ CENNETİ Savcısı, isyan etti

Kızılırmak Deltası'nda kuş fotoğrafçılığı yapan Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar, "Deltaya araç giriş yasağının keyfi bir yasak olduğunu iddia ediyorum" dedi

08 Şubat 2020 - 11:51

SAMSUN HABER - Kızılırmak Deltası'nda kuş fotoğrafçılığı yaptığı bilinen Samsun Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, deltaya araç giriş yasağının keyfi bir yasak olduğunu iddia ederek adeta isyan etti. 
ÖZEL MİSAFİR ARAÇLARI DA GİRMESİN
Cumhuriyet Savcı Soğukpınar, Facebook paylaşım sitesinde bulunan Kızılırmak Deltası'nın Sesi grubunda yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Yıllardır Deltanın tanıtımını yapan bir kuş fotoğrafçısı olarak, Deltaya  araç giriş yasağının keyfi bir yasak olduğunu iddia ediyorum. Eğer araçlar kuşları ürkütüyorsa, yoldan geçen canlıları eziyorsa tur otobüslerini, Samkuş’un ve birliğin araçlarını, halkalamaya mahsus araçları, özel misafir araçlarını ve manda sahiplerinin  araçlarını da sokmayacaksınız... O zaman kimsenin söz hakkı kalmaz ... Bir kısım  araçlara ayrıcalık tanımak eşitlik ilkesine aykırıdır...Deltadaki kuşlar ,  ‘’Bu araç resmî araçmış , görevli aracıymış bize zararları olmaz ‘’ diyorlarsa sözüm yok ...Doğa sevginiz eksik olmasın..."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da koronavirüsten ölen sayısı açıklandı
Samsun'da koronavirüsten ölen sayısı açıklandı
Samsun'a giriş ve çıkışlar yasaklandı
Samsun'a giriş ve çıkışlar yasaklandı