Reklam
Samsun’un ekonomisi gelişecek
Reklam

Samsun'un ekonomisi gelişecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir  Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu bir araya gelerek,  Samsun ekonomisine katkı sağlayacak projelere hakkında fikir alışverişinde bulundu

10 Ocak 2020 - 14:45

SAMSUN HABER - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Samsun TSO Yönetimi ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Samsun TB Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun TSO TOBB Samsun Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri katıldı. Kahvaltıda Samsun ekonomisine katkı sağlayacak projelere ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATTIK
Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun'da her zaman fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, Samsun için önemli projelere imza attıklarını ve atmaya devam edeceklerini söyledi.

SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞTU
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekilleriyle Samsun'da sanayi alanı dahil hemen hemen her sorunu çözüme kavuşturduklarını kaydetti. Başkan Demir, birlik olunduğunda şehirleri durdurmanın mümkün olmayacağını kaydetti.

 BU İŞİ SAMSUN YAPAR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise, "Türkiye'de de çok güzel gelişmeler oluyor. Biz Samsun olarak elde ettiğimiz başarının ve gösterdiğimiz çabanın büyük oranda Türkiye'nin gelişmesine katkı verdiğimizi bilerek o ruh haliyle bunları yapıyoruz. Samsun'un sanayisini geliştirmek, ihracat rakamlarını yükseltmek ve istihdam problemini çözmek için  yatırımlara ihtiyacımız var. Bunu Ankara'da uzun zamandır alt yapısını oluşturduk. Önümüzde çok kısa bir zaman sonra bu konuda Samsun'u ve Karadeniz Bölgesi ile sınırlı kalmayacak bir üretim kapasitesiyle, o anlamda üretim merkezini şehrimize kazandıracağız. Bu işi Samsun yapar dediğimiz yeni alanlar var. Kenevir işi bunlardan biridir. Yeni bir üniversitemiz var. Türkiye'nin şu dönemde hızlı bir üretim ile yerli ve milli üretime vereceği kıymetle, değerle bu konuda girişimciler attığı adımlarla önümüzde çok parlak bir dönemi birlikte oluşturacağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu