Reklam
Samsun’u konuştular
Reklam

Samsun'u konuştular

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın makamında buluşan AK Parti Samsun'un A kadrosu, Samsun hakkında istişarelerde bulundu.

23 Şubat 2018 - 01:35

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Çağatay Kılıç, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve AK Parti İl Gençlik Kolları Bakanı Caner Göktepe, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın makamında bir araya geldi. Birlik mesajının verildiği toplantı sonrasında yapılan sosyal medyada Samsun hakkında istişare yapıldığı ifade edildi.

Aynı fotoğrafın paylaşıldığı şu ifadelere yer verildi,

ÇİĞDEM KARAASLAN: #Samsun‘umuzu daha iyi hizmetlerle buluşturmak için Sn.Bakanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl Başkanımız,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile biraradayız. 

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ: Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte memleketimiz Samsun ile ilgili istişarelerde bulunduk. 

FUAT KÖKTAŞ: Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan başkanlığında, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Samsun'umuz için bir araya geldik, değerlendirmelerde bulunduk. Hayırlı olsun. 

HAKAN KARADUMAN: Sağlık bakanımız Ahmet Demircan’ın @Dr_Demircan makamında Gnl. Bşk.Yrd. Çiğdem Karaaslan @CK_Samsun ve samsun milletvekillerimiz @ackilic76 @FuatKoktas55 @hasanbasrikurt @AvOrhanKIRCALI Bykşhir Bldiye Bşk. @yzyilmaz55 @canergoktepe @Rabia_BayKeser ile birlikte Samsunu konuştuk.


 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • cevdet
  1 yıl önce
  2. devlet üniversitesi ,sağlık üniversitesi,şehir hastanesi, doğu ve batı çevre yolu ,günsan sanayi taşınması,yerli otomobil fabrikası,hızlı tren
 • Murat turkoglu
  1 yıl önce
  Tamam buluştunuz samsunumuzun kalkınması için ne gibi yol haritası belirlediniz bunu da paylassaydiniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsun en iyiler listesine girdi
Samsun en iyiler listesine girdi
Samsunlu Emniyet Genel Müdürü  Celal Uzunkaya görevden alındı
Samsunlu Emniyet Genel Müdürü  Celal Uzunkaya görevden alındı