google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun MHP’de ilçe teşkilatlarına operasyonlar devam edecek
Reklam

Samsun MHP’de ilçe teşkilatlarına operasyonlar devam edecek

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçe başkanlıklarında görevden alınmaların devam edeceğini belirterek, “Samsun’da hantal ve uyum sağlayamayanları görevden alarak, 2023’e çalışkan teşkilatlarımızla hazırlanacağız” dedi

08 Ağustos 2019 - 13:07
Reklam

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural ve Ladik İlçe Başkanı Cüneyt Özgen’in görevden alınmasının ardından açıklama yaptı. Samsun’da hantal ve uyum sağlayamayan teşkilatlara operasyon yaptıklarını kaydeden Karapıçak, bu operasyonların devam edeceğini söyledi.
SAYI 5 DE OLABİLİR 10 DA
Diğer ilçelerdeki görevden alma işlemlerinin çok kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını belirten Karapıçak, “3-4 aydır söylediğim gibi MHP’yi Samsun’da 2023’e hazırlıya bilmek için hantal, çalışamayan, il ve genel merkeze uyum sağlayamayan teşkilatların gönderilmesine başladık. İlçelerin yapılarını güçlendirmek için 2 kişiyi görevden aldık. Dün Tekkeköy ve Ladik İlçeleri’nde başlattığımız bu süreç diğer ilçelerimizde de devam edecek. Bu ilçelerin sayısı 5 de olabilir, 10 da.  Şu an sayı veremiyorum. Ancak bu sürecin bayramdan hemen önce veya bayram sonrası biteceğini söyleyebilirim” diye konuştu.
İLÇELERE ATANACAK İSİMLER BELLİ
Görevden alınan teşkilatların yerine atanacak isimlerin de belli olduğunu kaydeden Karapıçak, “MHP iktidara hazırlan bir parti. MHP’nin başkanları ve yöneticileri temiz, çalışkan, dürüst insanlardan oluşuyor. Bizim insanlarımız hepsi temiz ve dürüst ama çalışkanlık konusunda uyum sağlamayanların yerine daha uyumlu daha çalışkan daha çok efor sarf eden insanları getirerek 2023’e hazırlanacağız. Görevden alınanların yerleri hemen doldurulacak. Ekipler hazır. Genel merkez bunların isimlerini istediği an gönderilecek ve atamaları yapılacak. Yeni isimleri de genel merkeze gönderi göndermez kamuoyuyla paylaşacağız” diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...