Reklam
Samsun Memur-Sen il yönetimi seçildi 
Reklam

Samsun Memur-Sen il yönetimi seçildi 

Samsun Memur-Sen il temsilciliğinde Bağlı sendikaların Şube Başkanları İle gerçekleştirilen toplantıda Memur-Sen Samsun il Temsilcisi Hamdi Yıldız güven tazeledi

28 Haziran 2019 - 11:50

SAMSUN HABER - 81 il temsilciliği 20 Nisan’daki Memur-Sen 6. Olağan Genel Kurulu sonrası yeni hazırlanan yönetmelik çerçevesinde yenileniyor, tazeleniyor. Samsun'da Memur-Sen İl Temsilciliği seçimi, şube başkanları ile yapılan istişare toplantısında seçim yapılmadan mutabık kalınarak gerçekleşti. Toplantıda Hamdi Yıldız güven tazeledi. 

Hamdi Yıldız, Memur-Sen Samsun İl Temsilciliği ve Yönetim Kurulu için şube başkanlarının şahsına ve oluşturduğu yönetim kuruluna gösterdikleri teveccüh için teşekkür etti.

Yıldız, "Memur Sen olarak 11 hizmet kolunda Samsunumuzda yetkiliyiz 22000 üyemizin ve  tüm memurlarımızın özlük ve mali haklarının korunması ve iyileştirilmesi çalışma koşullarının iyileştirilmesi özgürlüklerin artırılıp içselleştirilmesi mücadelesini veriyoruz. Türkiye’nin en büyük sendikası olarak Yerelden Evrensele Soylu Mücadele mottosu ile Özelde ülkemiz genelde tüm dünyada hak ve hakikatin hakim olabilmesi emekçilerin haklarının korunması için mücadelemizi sürdürüyoruz. Emekçinin hakkı bizim için hiç bir ayrım göezetilmeksizin korunması iyileştirilmesi gereken haktır. Dilimiz dinimiz tenimiz farklı olabilir ama terimiz aynı acılar aynı sevinçler aynı gözyaşı aynı bu yüzden hiçbir emekçinin hakkının yenmesine mağduriyetine müsade etmeyiz mücadelesini veririz. Ülkemizde 31 Mart yerel seçimler sonrasında malesef  CHP li belediyelerde yıllarca emekçi diyerek sömürmeye çalışan zihniyet bu gün emekçilere zulmetmekte sürgünlerle baskılarla işten çıkarmalar ile emekçilerimizin haklarını gaspetmektedirler bunlara asla müsade etmeyiz. Bu vesile ile ilimizde yeni dönemin hayırlı olmasını  Oluşan yeni yönetime oy birliği ile desteklerini esirgemeyen tüm şube başkanlarımıza şükranlarımızı ifade ediyoruz. Yeni yönetimin Samsunumuza ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz" dedi.

Memur-Sen Samsun İl Temsilciliği Yönetimi şöyle: İl Temsilcisi: Hamdi Yıldız ( Eğitim-Bir-Sen), İl Sekreteri: Murat Akkuş (Diyanet-Sen), Teşkilatlanma Sekreteri: Savaş Gayretli (Bem-Bir-Sen), Mali Sekreter: Ayhan Beyaz (Birlik Haber-Sen), Sosyal İşler Sekreteri: Isa Çolak (Bayındır Memur-Sen), Basın İletişim Sekreteri: Mustafa Karabiber (Büro Memur-Sen).
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı