google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Yüksel Yıldırım’dan Fuat Köktaş açıklaması!

Samsun Haber - Yüksel Yıldırım'dan Fuat Köktaş açıklaması!

Samsun Haber - Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a destek verdiği yönündeki iddialara sert tepki göstererek, ''Samsun'un çocuğu tabi ki destekleyeceğim'' dedi.

25 Kasım 2019 - 21:37

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Fuat Köktaş ile olan ticari işleri ile ilgili iddialara düzenlediği basın toplantısında açıklık getirdi.

Milletvekili Fuat Köktaş'a destek vermesi ile ilgili yapılan iddialarla ilgili açıklama yapan Yüksel Yıldırım, "Fuat Köktaş'a evet destek verdik. Biz Samsun'un çocuğuyuz. Fuat Köktaş'ta Samsun'un çocuğuydu. Rahmetli kardeşimin en yakın arkadaşıydı. Yediği içtiği ayrı gitmezdi. Bizim bir eko sistemimiz var. Bu eko sistem içinde size hizmet veren şirketler, sizle beraber siz büyüdükçe onlar da büyür. Fuat Köktaş akıllı hareket etti. Biz Gemlik'te gübre fabrikası aldık, ihalesine girdi nakliyesini aldı. Biz Elazığ'da Eti Krom'u aldık. Nakliye ihalesini Türkiye çapında açtık en düşük teklifi verdi ihalesini aldı. Ben bunu desteklemeyeceğim mi. Samsun'un çocuğu tabi ki destekleyeceğim. Bize para kazandırdı bizde ona kazandırdık. Kazan kazan modeli var" dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel başkanı katıldı
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel...
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi