Reklam
Samsun Haber - TÜGVA’dan Samsun Milletvekillerine ziyaret
Reklam

Samsun Haber - TÜGVA'dan Samsun Milletvekillerine ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Mustafa Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) milletvekillerini ziyaret etti

15 Kasım 2019 - 15:44

SAMSUN HABER - Vakıf çalışmalarını sürdüren TÜGVA, Samsun Milletvekillerini TBMM'de ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdi, milletvekillerine çalışmalarında başarılar diledi. AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı'yı meclisteki ofisinde ziyaret eden TÜGVA Samsun il yönetimi Milletvekillerine vakıf faaliyetlerini anlatan kitapçık ve çeşitli kitaplar hediye etti. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) olarak kentin önde gelen isimleri ve siyasetçilerini ziyaret ederek özellikle vakıf faaliyetleri hakkında bilgilendirdiklerini ifade eden İl Temsilcisi Mustafa Demir, çeşitli faaliyetlerle gençlerin ülke siyasetine katkı sağlayan isimlerle buluşmalarını sağladıklarını ifade etti.

DESTEK BEKLİYORUZ

Vakıfçılık anlayışıyla herkesin desteğini, gönülden ilgisini beklediklerini belirten Demir, "Gönlünü, yüreğini gençler için iyi bir şeyler yapmak için açan, onları hayata en donanımlı şekilde hazırlanmalarını sağlamaya çalışan,  'biz de bu güzel harekete varız' diyen gönül dostlarıyla her zaman buluşuyoruz. Önce bizim kendimizi anlatmamız, tanıtmamız gerekli. Bunun için herkesimle buluşmalar gerçekleştirerek vakfımızı, hedeflerimizi anlatıyoruz. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka, destek için milletvekillerimize gönülden teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2,3 milyon haneye biner lira yolda
2,3 milyon haneye biner lira yolda
TUSAF Başkanı Ulusoy: Un üretimi arttırıldı, raflar yeniden dolacak
TUSAF Başkanı Ulusoy: Un üretimi arttırıldı, raflar yeniden...