google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Samsun’un bir doğa harikası daha çöp içinde...

Samsun Haber - Samsun'un bir doğa harikası daha çöp içinde kaldı

SAMSUN HABER - Samsun'un doğa harikası Şahinkaya Kanyonu Parkı ve Çeltek Mesire alanı ziyaretçiler tarafından çöplük içinde bırakıldı. Samsun'un en cazip turizm merkezi olan Şahinkaya Kanyonu'ndan 48 torba çöp çıktı

10 Temmuz 2020 - 16:10

SAMSUN HABER - Samsun'da turizm merkezi olan Şahinkaya Kanyonu Parkı ve Çeltek Mesire alanı , bilinçsiz vatandaşlar tarafından çöplüğe çevrildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı ve Çeltek Mesire alanından 48 torba çöp toplandı.
VATANDAŞLAR DOĞAYA HASSAS DAVRANMIYOR
Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri doğa harikası yerlerde çöp birikintisini önlemek amacıyla adeta temizlik seferberliği başlattı. Daha önce Gölalan Şelalesi'nde temizlik yapan ekipler bugün de Vezirköprü ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu Tabiat Parkı ve Çeltek Mesire Alanı'nda çöp topladı. İki alanda da Samsun Büyükşehir Belediyesi plastik su şişelerinden cam şişelere, piknik malzemeleri ve poşetlerden tek kullanımlık plastik atıklara kadar doğada yeri olmayan 48 torba çöpü ve atığı alandan temizledi. Temizlik çalışmalarının aralıksız süreceğini belirten ekipler vatandaşlardan da doğaya karşı daha fazla hassasiyet göstermelerini istedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - 11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları