Reklam
Samsun Haber - Samsun’da sıcak yuvalarına kavuştular
Reklam

Samsun Haber - Samsun'da sıcak yuvalarına kavuştular

İlkadım  Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren  Kadın Koordinasyon Merkezi soğuk kış gününde yaptığı eşya yardımı ile ihtiyaç sahibi aileyi sıcak bir yuvaya kavuşturdu

26 Aralık 2019 - 11:43

SAMSUN HABER - İlkadım  Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Koordinasyon Merkezi, ilçe genelinde ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarıp, yüzlerini güldürmeye devam ediyor. Cedit Mahallesi Bülbül Sokakta ikamet eden 2 çocuklu aileye eşya yardımında bulunan Kadın Koordinasyon Merkezi, hem gönülleri hem de evleri ısıtıyor. Maddi durumunun kötü olduğu bildiren ihtiyaç sahibi annenin yardım talebine değerlendiren Gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş, beton zeminde kat kat kartonlara yatan aileye, ekiplerle birlikte ivedilikle yardım elini uzattı. Aileye  2 kanepe, 3 halı, giysi dolabı, sehpa, masa, yatak, perde, koltuk takımından oluşan eşya yardımı yaptı.

YARDIMLARI BEKLİYORUZ
Hayırseverlerin yardımlarını beklediklerini kaydeden  Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Evinizde ya da işyerinizde kullanmadığınız eşyaları bir köprü vazifesi kurarak ihtiyaç sahibi insanlarımıza ulaştırıyoruz. Yapılan yardımlar ihtiyaç sahibi  insanların yüzlerinde  tebessüme mutluluğa dönüşüyor. Bu mutluluğa ortak olmak adına  hayırseverlerin ve ihtiyaç sahiplerinin bir araya geldiği bu gönüllü yardım hareketiyle  birlikte çok sayıda gönüllü  bağışçımızdan büyük destek bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meteoroloji'den Samsun'a yağmur uyarısı
Meteoroloji'den Samsun'a yağmur uyarısı
Samsun Haber - Samsun’da çiftçiye 303 milyon TL destekleme
Samsun Haber - Samsun’da çiftçiye 303 milyon TL destekleme