google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Sakarya Caddesi esnafından Başkan Demirtaş’a...

Samsun Haber - Sakarya Caddesi esnafından Başkan Demirtaş'a teşekkür

İlkadım İlçesi Sakarya Caddesi esnafı, yapılan prestijli cadde çalışmaları sonrası Başkan Demirtaş'a teşekkür etti. Prestijli cadde çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş, "Tüm şartlara rağmen esnafımızdan gelen taleplere en hızlı ve doğru çözümlerle cevap veriyoruz" dedi

17 Aralık 2019 - 14:41

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce Sakarya Caddesi'nde tamamlanan baskı beton çalışmaları ile yeni bir görünüme kavuşan caddeden esnaf ve vatandaşlar memnun. Uzun yıllardır hiçbir talebin karşılık bulmadığını belirten cadde esnafı göreve geldikten kısa bir süre sonra, esnaf ve halkın isteğini yerine getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti.

CADDEMİZ YENİDEN CANLANDI

Baskı beton ile yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeni bir görünüme kavuşan Sakarya Caddesi'nde işyeri bulunan esnaflar, caddenin yeniden canlandığını dile getirdiler. Daha önceki görünümü ve kullanımı nedeni ile çoğu vatandaşın bu caddeden geçmek istemediğini söyleyen cadde esnafı, taleplerine hızlı ve modern bir çözüm ile cevap veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

 
TALEPLERİNİ YERİNE GETİRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ

Ekonomik anlamda şehrin lokomotifi konumunda olan İlkadım’da esnafların taleplerinin büyük önem arz ettiğinin altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Sakarya Caddesi'nde tamamlanan yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek cadde esnafı ile bir araya geldi. Esnaf ve halkla gerçekleştirdiği sohbetin ardından konuşan Başkan Demirtaş, “Belediyecilik hizmetleri önemli olduğu kadar çok ayrıntılı ve geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle altyapı ile yakından alakalı hizmetlerin yapılmasında diğer kurumlarla olan uyum büyük önem taşır. Biz bir işe başlamadan önce o sokak ya da caddede altyapının tamamlanmasını bekleyerek iş gücü ve ekonomik şartları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle kimi zaman belediyemizin elinde olmayan aksaklıklar veya gecikmeler yaşanabiliyor. Tüm şartlara rağmen esnaf ve halkımızdan gelen taleplere en hızlı ve doğru çözümlerle cevap veriyoruz. Sakarya Caddemizde de halkımızın talebini değerlendirdik ve caddemizi yeni bir görünüme kavuşturduk. Hem esnaf kardeşlerimize hem de ilçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel başkanı katıldı
Milletvekili Usta'nın kızının düğününe  4 partinin genel...
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi
Samsun'da AK Parti'ye yoğun ilgi