google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - MMO Samsun Şubesi eğitimlere ara vermiyor
Reklam

Samsun Haber - MMO Samsun Şubesi eğitimlere ara vermiyor

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi üyelerine yönelik eğitimlerine devam ediyor

14 Kasım 2019 - 12:29

SAMSUN  HABER - MMO Samsun Şubesi ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Samsun Temsilciliği işbirliği ile MMO Samsun Şube üyelerine yönelik “Endüstriyel Isı Pompaları” semineri düzenlendi.

Seminerde açılış konuşması yapan TTMD Samsun Temsilcisi Cem Gürel, “TTMD olarak MMO Samsun Şubemizde siz değerli katılımcılara yönelik düzenlediğimiz seminerlerimize burada bir yenisini daha ekledik. MMO Samsun Şubemiz ile birçok çalışma yaptık. Odamız ile birlikte bu tür etkinliklerin devam edecek” diye konuştu.

MMO Samsun Şube ve TTMD işbirliği ile düzenlenen seminerde Makina Mühendisi Ekim Utkan Gerek “Isı Pompaları, ısı pompaları için ısı kaynakları, sistem planlanması, eşanjör ve kompresör seçimi, büyük güçte ısı pompalarının kullanım alanları” hakkında üyelere bilgi aktardı. Seminerin ardından TTMD Samsun Temsilcisi Cem Gürel, Makina Mühendisi Ekim Utkan Gerek’e teşekkür belgesi verdi.

Seminerde ile ilgili basına bilgi veren MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Türk Tesisat Mühendisleri Derneği meslek disiplinimizin ihtisaslaşmış bir sivil toplum örgütü ve odamızın da kardeş kuruluşudur.  MMO Samsun Şubesi çalışma programı gereği üyelerimizin mesleki gelişimi ve güncel gelişmeleri takip edebilmesi adına, eğitim ve seminerler düzenliyoruz. TTMD işbirliği ile seminerlerin devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum