Reklam
Samsun Haber - Milletvekili Yılmaz: Bu şehir hepimizin
Reklam

Samsun Haber - Milletvekili Yılmaz: Bu şehir hepimizin

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu şehir hepimizin. Bir adım daha ileri gidecekse ayrımsız büyük görevler düşüyor” dedi

07 Ocak 2020 - 12:48

SAMSUN HABER - AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra, Alaçam ve Yakakent İlçeleri’nde programlar gerçekleştirdi. Bafra AK Parti İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilçe başkanı İbrahim Semiz, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Milletvekili Yılmaz, parti çalışmalarının değerlendirildiği buluşmanın ardından Bafra Belediyesi ziyaret etti.  Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Yılmaz’a ilçe hakkında bilgi aktardı. Ziyarette, belediye faaliyetleri ve yürütülen projelerle ilgili istişare yapıldı. Milletvekili Yılmaz daha sonra Bafra Çiftçiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaret ederek Başkan Sait Karagöl, muhtar ve üreticilerle bir araya geldi. 
ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
Milletvekili Yılmaz, esnaf ve vatandaş buluşmalarının ardından Zeytin Dalı Harekatı üs bölgesinde hain saldırı sonucu yaklaşık 3 ay önce şehit düşen Bafralı Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin baba evi ziyaret etti. Şehit babası, annesi ve ağabeyine başsağlığı dileyen Yılmaz, şehit ailesinin acısına ortak oldu. Milletvekili Yılmaz, babasını kaybeden ve Bafralı olan Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer'e de taziyede bulundu. Milletvekili Yılmaz Bafra programının ardından, AK Parti Alaçam, Yakakent İlçe Başkanlığı’nda teşkilat üyeleriyle buluştu. Yılmaz’ın ilçe programları Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın ziyareti ile tamamlandı.
İLÇELERLE KOORDİNASYON
İlçe programlarında açıklamalarda bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ilçelerde yürütülen tüm çalışmaların yakından takip ettiğini, ziyaretlerle yerinde değerlendirme, istişare imkanı bulunduğunu söyledi. Yılmaz, "Bafra, Alaçam ve Yakakent ilçelerimizle teşkilat, belediye ve halk buluşmaları gerçekleştirdik. İlçe gezilerimizde istişare ve birebir görüşmeler önem arz ediyor. Her konuyu detaylı bir şekilde görüşüyor, ‘daha neler yapabiliriz’ bunu tartışıyoruz.  Bu şehir hepimizin. Bir adım daha ileri gidecekse ayrımsız büyük görevler düşüyor" diye konuştu. 
HİÇ YORULMADAN MÜCADELE EDECEĞİZ
"Elini taşın altına koymaktan çekinmeyen insanlara ihtiyaç olduğunu kaydeden Milletvekili Yılmaz, "Kendini bu şehre adayan, geleceği için çaba gösteren, halkla el ele veren gönül insanları var. Birileri yorulacak, çaba harcayacak, hizmet edecek, gönlünü ortaya koyacak ki, kazanımlar elde edilsin. Emek harcanmadan güzel gelişmelerin olması mümkün değil. Bunun bilinciyle AK kadrolar ülkemiz için, şehrimiz için, milletimiz için bu yükü omuzlayan, elini taşın altına koyan oldu. Bizler elimizi taşın altına koymaktan, sorumluluk almaktan çekinen taraf hiç olmadık. Lafla değil, icraatlarımızla sahada olmaya çalıştık. Türkiye şu dönemde önemli bir süreçten geçmektedir. Kazanımlarımızın korunması, daha yenilerinin eklenmesi için bir olacağız, birbirimize bu zamana kadar olduğu gibi güveneceğiz, desteğimizi gönülden ortaya koyacağız. Yalan, iftira ve karalama girişimlerine fırsat vermeyeceğiz. Bardağın boş tarafıyla art niyetle sürekli uğraşan, dolu bardağı boşalmak isteyenlere dur diyeceğiz. Türkiye güvenliği, geleceği, ekonomisi için tarihinin en büyük adımlarını atarken, çelme takmak isteyenlere hepimiz karşı duracağız." Yılmaz, meclis açılışı öncesinde ilçe ziyaretlerinin aralıksız devam edeceği bilgisini de verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu