google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...

Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Halka hizmet için geldiğimiz bu makamlarda hepimizin tek gayesi aziz millete hizmet etmek olmalı. Kimseyi dışlamadan herkesi kucaklayarak çalışmalıyız. AK Parti’yi farklı kılan en büyük özelliğimizde zaten budur" dedi

07 Temmuz 2020 - 13:49

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kavak İlçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. İlk olarak Kavak İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Milletvekili Köktaş, burada İlçe Başkanı Onur Bakır, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Belediye Meclis üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu, teşkilat üyeleri ve hemşehrileri ile biraraya geldi.

SARICAOĞLU'NDAN BİLGİ ALDI
Milletvekili Köktaş daha sonra Kavak Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti. Belediye binası önünde Başkan İbrahim Sarıcaoğlu tarafından karşılanan Milletvekili Köktaş, belediye personeli ile toplu fotoğraf çekindi. Belediye hizmetleri hakkında Başkan Sarıcaoğlu'ndan bilgi alan Milletvekili Köktaş, çalışmalar üzerinde istişarelerde bulundu.
ÇOCUKLARLA BULUŞTU
Milletvekili Köktaş ilçe de sonra olarak Kavak Kaymakamlığı tarafından Rıdvan Çelikel Fen Lisesi'nde düzenlenen hediye takdim törenine katılım sağladı. Burada çocuklarla bir araya gelen Milletvekili Köktaş, "Rabbim tüm çocuklarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar versin." temennisinde bulundu.

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ÜLKELERİ ARASINDAYIZ
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kürşad Gündoğdu'nun eşlik ettiği ilçe programlarında konuşma yapan Milletvekili Köktaş, Türkiye’nin birçok alanda yaptığı atılımlar ve yatırımlarla dünyanın en güçlü ülkeleri arasında yerini aldığını, özellikle pandemi döneminde dünyanın dört bir yanına yardım elini uzattığını söyledi.
GÜÇLÜ HALK DESTEĞİ
Milletvekili Köktaş, AK Parti ile birlikte Türkiye, her alanda yaptığı atılımlar ve yatırımlar ile dünyanın en güçlü ülkeleri arasında yerini aldığını belirterek, Halka hizmet için güçlü irade, güçlü irade içinde güçlü halk desteği gerektiğini ifade etti.
DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA YARDIM ELİMİZİ UZATTIK
Milletvekili Köktaş, “Halka hizmet için geldiğimiz bu makamlarda hepimizin tek gayesi aziz millete hizmet etmek olmalı. Onun içinde kimseyi dışlamadan herkesi kucaklayarak çalışmalıyız. AK Parti’yi farklı kılan en büyük özelliğimizde zaten budur. Özellikle pandemi döneminde güçlü devlet olduğumuzu tüm dünya gördü. Dünyanın dört bir yanına yardım elimizi uzattık. Hiç bir vatandaşımızı zorda bırakmadan bulundukları yerden ülkemize getirdik. Hasta olanları ambulans uçaklarımızla yardımına koştuk ülkemize getirdik, tedavi ettik. Güçlü Türkiye yolunda, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliği, ekibinin gayretli çalışmaları, aziz milletimizin de desteği ile gelecek hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.” diyerek sözlerine son verdi. 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - 11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları