Reklam
Samsun Haber - Meslektaşı deşifre etti
Reklam

Samsun Haber - Meslektaşı deşifre etti

Bafra Devlet Hastanesi’nde plastik cerrahi olarak görev yapan Doktor Şakir Orbay, doktorların bulunduğu Whatsapp grubundan Allah'a ve Peygambere hakaret yağdırdı

01 Kasım 2019 - 12:36

SAMSUN HABER - Bafra Devlet Hastanesi’nde plastik cerrahi olarak görev yapan Doktor Şakir Orbay,  doktorların bulunduğu whatsapp grubundan Allah'a ve Peygambere hakaretler yağdırdı. Whatsapp grubunda yönetici olan Bafra Devlet Hastanesi acil doktoru Erdem Aydın, bu paylaşıma tepki göstererek Doktor Orbay’ı whatsapp grubundan çıkarttı. Gruptan çıkartılmasına sinirlenen Orbay, Doktor Erdemir’i arayarak telefonda hakaretler ve tehditler yağdırdı.

ŞİKAYETÇİ OLACAK
Allah'a ve Peygambere yapılan hakareti kabul etmeyen doktor Aydın, kendisine telefonda hakaret eden doktor Orbay’dan şikayetçi olacağı öğrenildi. Doktor Şakir Orbay, Mayıs 2019 tarihinde hastasına muayane sırasında taciz yaptığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Doktor’un Whatsapp grubundan yapmış olduğu paylaşımda Allahımıza ve Peygamerimize ağır hakaret içeren kelimeler Brt Haber tarafından buzlanmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Vahşi cinayette 3 tutuklama
Samsun Haber - Vahşi cinayette 3 tutuklama
Samsun Haber - İlkadım'da şiir rüzgarı
Samsun Haber - İlkadım'da şiir rüzgarı