Reklam
Samsun Haber - İlkadım’da kadın dayanışması 
Reklam

Samsun Haber - İlkadım'da kadın dayanışması 

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, "Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi

07 Aralık 2019 - 15:22

SAMSUN HABER - İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, KADEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayarak yapılan gönüllü yardım çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Demirtaş, "Birlik ve beraberlik bizim geçmişten gelen bir özelliğimiz. Fedakar ve paylaşmayı seven kadınların yardım için bir araya getiren kadın dayanışmasını çok önemsiyorum “dedi.

İZ BIRAKACAĞIZ
Bir iz bırakmak için çalıştıklarını söyleyen Demirtaş,  "Allah’a şükürler olsun ki bizleri böyle anlamlı iyilik meclisinde, sevgiyi yaymak için kardeşliğimizi güçlendirmek için bir araya geldik. Veren el ile Alan eli buluşturan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz vasıtası ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara umut olmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işin hassasiyetinin bilincindeyiz. Gerekli özen ve itinayı göstererek elimizdeki tüm imkanları seferber ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarda bulunuyoruz. Bizler zamana bir iz düşüm, bir kelebek etkisi bırakmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz" diye konuştu.

GÖNÜL ERLERİYİZ

KADEF Kadın Kolları Başkanı Özlem Yamanoğlu ise, "Bizler gönül erleriyiz. Bugün birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ve yardımlaşmanın önemine dair mesaj verdiğimizi düşünüyorum. Yönetim kurulu üyelerimiz ile ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardım ulaştırabilmek adına bir nebzede olsa katkı sağlayabilmek için gönüllü olarak devam eden çalışmalara destek olalım dedik. Bu organizasyonda ki en büyük emek hiç kuşkusuz  İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş ve çalışma arkadaşlarınındır. İhtiyaç sahibi insanlarımıza önemli hizmetlerde bulunan insanların güvenlerini kazanan bu güvenin hakkını en iyi şekilde Gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Teröristler sivilleri hedef aldı 
Teröristler sivilleri hedef aldı 
Samsun’da maske stokçularına baskın
Samsun’da maske stokçularına baskın