Reklam
Samsun Haber - İlkadım Belediyesi sporda başarıya doymuyor
Reklam

Samsun Haber - İlkadım Belediyesi sporda başarıya doymuyor

İlkadım Belediyespor Muaythai takımı, Uluslararası EMF Cup Muaythai açık turnuvasından 2 altın bir bronz madalya ile döndü. Turnuvada dereceye giren İlkadımlı sporcu Devrim Aydın 2020 müsabakaları için milli takım kontenjanına seçildi

16 Aralık 2019 - 11:17

SAMSUN HABER - Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından 10-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Uluslararası EMF Cup Muaythai açık turnuvasına  katılan İlkadım Belediyespor Muaythai takımı, 2 altın bir bronz madalya ile döndü. Turnuvada dereceye giren İlkadım’lı sporcu Devrim Aydın, 2020 müsabakaları için milli takım kontenjanına seçildi.

Antalya da düzenlenen 26 ülkeden 560 sporcunun katılım sağladığı turnuvaya 6 sporcusu ile katılım sağlayan İlkadım Belediyespor Muaythai takımı, turnuvada Görkem Kökçeoğlu ve Aytunç Karaal 1’inci olarak Devrim Aydın İkinci, Bekir Karaömerlioğlu üçüncü olarak tamamladı.

SPORUN VE SPORCUNUN DOSTU BELEDİYE
Sporcuları, antrenörleri ve yöneticileri kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Gençlerimizin aydınlık yarınları için, kötü alışkanlıklardan uzak tutulması için sporun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Spor gençlerin kötü alışkanlardan uzaklaşarak, enerjilerini doğru bir şekilde sarf edecekleri ve gelecekte Türkiye’nin adını dünyaya duyuracakları en önemli alandır. Biz de bu bilinçten hareketle İlkadım’daki  her türle sportif faaliyetin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Belediye bütçesinden önemli bir kaynağı spora ayıracağımız gibi dış kaynaklarda temin ederek sporun ve sporcularımızın destekçisi olacağız. Bu vesile ile farklı spor dallarında  Şampiyonluk rüzgârını ilçemizde estiren her bir sporcumuzun gözlerinden öpüyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs'ten ölen sayısı 574 oldu
Koronavirüs'ten ölen sayısı 574 oldu
Tabipler Birliği’nden koronavirüsten güncel korunma önerileri
Tabipler Birliği’nden koronavirüsten güncel korunma önerileri