SAMSUN HABER - GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇOK ÇALIŞMALIYIZ
Reklam

SAMSUN HABER - GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇOK ÇALIŞMALIYIZ

Mağaza açılışına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,” Dolu dizgin geleceğe koşan bir Türkiye’de yaşıyoruz. Ama bize de düşen bir şeyler var. Gece gündüz çok çalışmamız lazım. Hedefimiz 2023’dedi.

16 Ağustos 2017 - 15:49 - Güncelleme: 16 Ağustos 2017 - 15:58

SAMSUN HABER - Türkiye genelinde dev mağaza zinciri olan Gencallar yatırımlarına Samsun’u da dahil etti. Gazi Caddesi üzerinde yer alan mağaza Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve geniş bir kalabalığın katılımı ile açıldı.

SAMSUN GELECEĞE UMUTLA BAKAN BİR ŞEHİR OLDU

Açılış öncesi konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bu tür açılışlar beni heyecanlandırıyor. Şehrimizin her geçen gün büyüyerek gelişmesine katkı sağlayan herkese teşekkür ederim .Bunlar güzel şeyler. Bizim de şehrimiz giderek büyüyor, gelişiyor. Samsun 1 milyon 300 bin nüfuslu bir şehir oldu. Sadece şehir merkezini düşünmüyoruz. Çünkü günü birlik Havza’dan, Vezirköprü’den, Kavak’tan insanlar kendi ilçelerindeki bir mahalleye gider gibi Samsun’a gelip gidebiliyorlar. Ulaşım imkanları arttı. Dolayısıyla Samsun giderek geleceğe de umutla bakan bir şehir haline geldi. Rabbim Samsun’umuzdaki bu büyüme trendini inşallah ülkemiz geneline de yayar “ diye konuştu.

HEDEF 2023

Gece gündüz demeden çok çalışılması gerektiğini vurgulayan Başkan Yılmaz, “Dolu dizgin geleceğe koşan bir Türkiye’de yaşıyoruz. Kişi başına düşen geliri  10 bin dolardan 20 bin dolara çıkartmaya ,500 milyar dolar ihracat yapmak gibi büyük hedeflerimiz var. Ama bize de düşen bir şeyler var. Çok çalışmak, gayret etmek, lüzumsuz ortamlarda zaman geçirmemek gibi sorumluluklarımız var. Gece gündüz koşmamız lazım. Hedefimiz Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan  2023.  Biliyorsunuz geçen sene 15 Temmuz’da ülkemize bir saldırı oldu. Bu saldırı niye oldu biliyor musunuz? Biz bunları iyi bir noktada yakaladık, daha sonra müsait bir ortamda yakalayamayız diyen hainler ülkemizi parçalamak için saldırdılar. Ama bizim ülkemizin insanı buna meydan vermedi. Direndi ve bu hain saldırıyı püskürttü. İnşallah bundan sonra da cesaret edemeyecekler. Ama hiç cesaret etmelerini istemiyorsak eğer, bu ülkeyi zengin, güçlü ve müreffeh bir ülke yapmamız lazım. Bu tür girişimler beni heveslendiriyor ve mutlu ediyor. Bunlar hayata bağlanmanın,  tırnaklarıyla hayata tutunmanın, üretim yapmanın ve kazanmanın mücadelesi. Ben Gencallar firmasını tekrardan tebrik ediyorum. Rabbim onları muvaffak etsin. Açtıkları mağaza Samsun’umuza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.  Hep birlikte kurdele kesimi sonrası açılışı yapılan mağaza protokol üyeleri ve konuklar tarafından gezildi. 

2017/08/33859.jpg
2017/08/3300681.jpg
2017/08/9388449.jpg
2017/08/9306463.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Demet YILMAZ
    10 ay önce
    Çok çalışmaya özel halk otobüsleriyle başla istersen.Tramvay ve siyah plakalı otobüsler pırıl pırıl ama beyaz plakalı otobüsler tabiri caizse leş gibi.Kiminin duracak düğmeleri çalışmıyor, şoföre seslenerek otobüs durduruluyor.Kiminin ön camdaki hat tabelaları çalışmıyor, kargacık burgacık okunmayan yazılarla idare etmeye çalışıyorlar.Yan ve arka camdaki hat tabelaları bozuksa hiç ellemiyorlar, öyle devam ediyorlar.Duraklarda tek başına o*** 65 yaş üstü yolcuları almadan gidiyorlar.Kiminin orta ya da arka kapısı açılmıyor, inecek yolcu hangi kapı çalışıyorsa oraya koşturup duruyor.Daha sayayım mı özel uçak isteyen yzy?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyer gözyaşlarıyla uğurlandı
Özyer gözyaşlarıyla uğurlandı
Yılmaz: Sandıkta hiçbir tereddüt yaşamayın
Yılmaz: Sandıkta hiçbir tereddüt yaşamayın