Samsun Haber - Evlenecek çiftler bu fuarı görmeden evlenmeyin 
Reklam

Samsun Haber - Evlenecek çiftler bu fuarı görmeden evlenmeyin 

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, evlenmeyi düşünen çiftlerin, 29 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek 4. EV’leniyoruz Fuarı’na davet etti. Çamaş, “Evlenecek çiftlerin neye ihtiyacı varsa bu fuarda bulabilirler” dedi

15 Ocak 2020 - 11:35

SAMSUN HABER - TÜYAP Samsun 4. EV’leniyoruz Fuarı 29 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Evlilik hazırlığında olan çiftlerin ihtiyaç duydukları tüm ürün ve hizmetlerin bir arada bulunduğu fuar hakkında bilgi veren TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, fuarda yeni trendlerin görücüye çıkacağını söyledi.

RENKLİ ŞOVLAR ZİYARETÇİLERİ BEKLİYOR
Katılımcıların ve ziyaretçilerin isteği üzerine fuarı bu sene 5 güne çıkardıklarını belirten Çamaş, “TÜYAP Fuarcılık olarak bu yıl 4.sünü düzenlediğimiz EV’leniyoruz Fuarımızın kapılarını 29 Ocak saat 10’da ziyaretçilerimize açacağız. Bu sene fuarımızda geçmiş yıllardan çok daha fazla etkinlik, workshop ve şovlar olacak. Dev bir podyum kurduğumuz fuarımızda, renkli şovları ziyaretçilerimize sunacağız” diye konuştu.
EVLİLİĞE DAİR HER ŞEY BURADA 
Fuarda evliliğe dair her şeyin bulunacağını kaydeden Çamaş, “Fuarımızda, bir çiftin evlenmeden önce neye ihtiyacı varsa onu bulabilecek.  Gelinlik, abiye, damatlık, ev dekorasyonu, mobilya, avize, aksesuar, davetiye, fotoğrafçı, düğün firmaları, organizasyon firmaları, düğün salonları gibi bir çiftin evlenmeden önce neye ihtiyacı varsa hepsi bir çatı altında bu fuarda. Evlenecek çiftler, bu fuarı görmeden evlenmesin” ifadelerini kullandı.
 ŞEHİR DIŞINDAN KATILIM
Fuara 22 şehirden katılım olacağını söyleyen Çamaş, “Fuarımızda, Samsun dışında, Ordu, Trabzon, Sinop gibi illerimizden de katılımcılar da yer alacak. Şehir dışından gelen firmalarımız da en son tasarım ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak” dedi.
FUARA ÖZEL İNDİRİMLER
Fuara katılan firmaların ziyaretçiler için özel kampanyalar yaptıklarını sözlerine ekleyen Çamaş açıklamalarını şöyle sürdürdü:  “Firmalarımız fuara özel ıskontolar ve kampanyalar yapıyorlar. Bunun yanında firmalar, ziyaretçilere özel  indirim çeki hazırlayarak, fuardan sonra alışverişlerde kullanılmasını sağlıyorlar. 
ŞEHRİN EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYOR
Çamaş fuarın şehir ekonomisine büyük katkı sağladığını belirterek, “Fuarların şehir ve bölge ekonomisine katkısı tartışılmaz. Fuarlarımız, şehre ve bölgeye bir hareketlilik katıyor. Bu da sektörlere bir dinamizm getiriyor. EV’leniyoruz Fuarı’nda da katılımcı firmalar, önemli iş bağlantıları gerçekleştirecek, ürün ve hizmetlerini on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı bulacak. Tüm halkımızı, özellikle de evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerimizi fuarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu