Reklam
Samsun Haber - CHP’li Atakum Meclis üyesi istifa etti
Reklam

Samsun Haber - CHP'li Atakum Meclis üyesi istifa etti

Atakum Belediye Meclis üyesi Abdurrahman Acat, partisinin kendisine sahip çıkmadığı için istifa ettiğini açıkladı. Acat, Atakum Belediye meclis üyeliğini bağımsız olarak sürdüreceğini söyledi

03 Ocak 2020 - 14:44

SAMSUN HABER - CHP'li Atakum Belediye Meclis üyesi Abdurrahman Acat, istifa etti. Parti teşkilatından gerekli desteği göremediğini kaydeden Acat, "AK Partili olduğum yönünde medyada yer alan haberler sebebiyle yıpratıldım. Bu dönemde partimin bana sahip çıkmadığını gördüm" dedi.
Acat yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Atakum Belediye Meclis Üyeliğine Cumhuriyet Halk Partisi'nden seçildim. Cumhuriyet Halk Partisi'nden Belediye Meclis Üyesi olduktan sonra beni bu göreve layık gören Atakum halkı için elimden gelen hizmetleri yapmaya çalıştım. Ancak bu noktada mensubu olduğum parti teşkilatından gerekli desteği göremediğim gibi daha önceden AK Partili olduğum yönünde medyada yer alan haberler sebebiyle yıpratıldım. Bu dönemde partimin bana sahip çıkmadığını gördüm.
Bu sebeple artık Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde Atakum halkına hizmet edemeyeceğimi istifa dilekçem ile birlikte CHP Atakum İlçe Başkanlığına ibraz ettim. Bundan böyle Atakum Belediye Meclis üyeliğimi, bağımsız olarak sürdüreceğimi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Atakum sokaklarında Atakumlu hemşehrilerimle birlikte olarak, onların sorunlarını meclise taşıyıp, tüm gayretlerimle Atakum halkına hizmet edeceğimi kamuoyuna saygıyla duyuruyorum. Cumhuriyet Halk Partisinden meclis üyeliğim süresince bana her konuda desteğini esirgemeyen Atakum Belediye Başkanımız Sayın Cemil Deveci'ye teşekkür ediyorum."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Malkocoglu
    1 ay önce
    Öyle ne geçmişi akp li olan CHP meclis üyesi çarkı onlar hep el usdunde ben partimden isdifa etdim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
Samsunlu asker İdlib'de şehit düştü
Samsunlu asker İdlib'de şehit düştü