Reklam
Samsun Haber - ÇARGİAD’dan birlik ve beraberlik yemeği
Reklam

Samsun Haber - ÇARGİAD'dan birlik ve beraberlik yemeği

ÇARGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak, Samsun'un ekonomisinin gelişmesi için çalıştıklarını belirterek, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini söyledi

02 Kasım 2019 - 12:36 - Güncelleme: 02 Kasım 2019 - 23:41

SAMSUN HABER - Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) düzenledikleri yemekte üyeleriyle bir araya geldi. Yemeğe, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer de katıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği yemekte, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, tecrübelerini genç iş adamlarıyla paylaştı. 
 

KAYMAKAMLARA TEŞEKKÜR

ÇARGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak, Samsun'un ekonomisinin gelişmesi için çalıştıklarını belirtti. Albayrak, "Genç iş adamları olarak birlik ve beraberlik içerisinde her zaman birbirimize destek oluyoruz. Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım'dan her daim genç nesil için elinden geleni yapacağına ve desteklerini esirgemeyeceğine dair söz aldık. Yemeğimize katılıp bizleri onurlandıran Kaymakamlarımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Termeli iş insanın sır ölümü
Termeli iş insanın sır ölümü
 Meteoroloji'den Samsun'a yağış uyarısı
Meteoroloji'den Samsun'a yağış uyarısı