Reklam
Samsun Haber - Başkan Sarıcaoğlu: Liderimizin Etrafında...
Reklam

Samsun Haber - Başkan Sarıcaoğlu: Liderimizin Etrafında Kenetlendik

AK Parti Kavak İlçe Danışma Toplantısında konuşan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın çevresinde daha fazla kenetlenerek daha çok çalışarak başarıya odaklanacağız” dedi

01 Kasım 2019 - 12:50

SAMSUN HABER - AK Parti Kavak İlçe Danışma Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Adem Uzun, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Mahalle Temsilcileri, muhtarlar ve kalabalık bir partili katıldı.

YOL HARİTALARI BELİRLENDİ
AK Parti Kavak İlçe Teşkilatı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda yol haritaları belirlendi. Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı,  AK Parti’den ayrılanlara yüklendi.  Atlı, "Davasına ihanet edenlerle asla işimiz olmaz” ifadesini kullandı.

PROJELERİ ANLATTI
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, bugüne kadar yaptıkları projeler hakkında bilgi verdi.  AK Parti teşkilatlarının daima başarı odaklı çalıştıklarını belirten Sarıcaoğlu, bunun neticesini de 17 yıldır tüm seçimlerde gördüklerini söyledi.

OY ORANI YÜZDE EN AZ 70'E ÇIKACAK
Kavak’ta da AK Parti’nin oy oranını en az yüzde 70 oranına çıkartma hedefi ile çalıştıklarını kaydeden Sarıcaoğlu,” İlçemizde AK Parti üye sayımızı artırmalıyız. Bunun içinde ilçe teşkilatımızla birlikte sıkı bir çalışma yapmalıyız. Üye sayımızın artırılmasında hepimize büyük görev düşüyor.” diye konuştu.

KAZANAN HEP ÜLKEMİZ OLUYOR
AK Parti’nin izlediği politikalar ile artık her alanda daha güçlü bir Türkiye’nin ortaya çıktığını söyleyen Sarıcaoğlu, “İşte bu gücü, bu duruşu hazmedemeyen mihraklar her alandan her yönden saldırıyorlar. Ama Cumhurbaşkanımızın dirayetli duruşu ile kazanan daima ülkemiz oluyor” dedi.

BU SEVDAYA BAŞ KOYDUK
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adem Uzun ise, 17 yıldır iktidarda bulunan AK Parti’nin birçok başarıya imza attığını söyledi. Ülkece birlik ve beraberlik içinde olunduğu sürece üstesinden gelinemeyecek sorun olmadığını vurgulayan Uzun, “Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın duruşu ve güçlü iradesi ile kazanan hep ülkemiz olmuştur. Artık hem sahada hem de masada kazanan tarafız. Son yıllarda çok haksız eleştirilere ve saldırılara maruz kaldık. Ama hepsinin de üstesinden geldik. İnançlarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya sarılıp Türkiye’mizin o eski karanlık günlerine bir kez daha dönmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Çünkü biz bu davaya, bu sevdaya baş koyduk. İçinde bulunduğumuz bugün küslükleri biryana atıp kenetlenme ve safları sıklaştırma zamanı”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde