google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Başkan Sandıkçı: Çocuklarımız için...
Reklam

Samsun Haber - Başkan Sandıkçı: Çocuklarımız için çalışıyoruz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Geleceğimiz olan çocuklarımıza daha güzel bir Canik bırakmak için çalışmalarımız ilk günkü samimiyetle devam ediyoruz” dedi

14 Kasım 2019 - 17:16
Reklam

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun’ projesi hız kesmeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü proje başlangıcından itibaren günümüze kadar 650 sokak, 12 cadde, 11 bulvar yolu 9 mahallede hummalı bir çalışma başlattı.

KİRLETMEYEN TOPLUM

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ‘Sokağım Evim Kadar Temiz’ projesi ile sadece sokak ve caddeler temizlenmiyor. Temizlerken de kirletmemenin önemini de vatandaşlarımıza bilgilendirme olarak veriliyor. Bizler bütün ekibimizle sahada iken vatandaşlarımız da kirletme alışkanlığını kazanmalı kirleteni denetleyen göz olmalı. Kirleten değil, temiz tutan bir toplum anlayışı içinde olmalıyız.

TEMİZLİK İMANDANDIR

Sandıkçı açıklamalarına şöyle devam etti: “Geleceğimiz çocuklarımıza daha güzel bir Canik bırakmak için çalışmalarımız ilk günkü samimiyetle devam ediyor. Bizler temiz yaşam standardımızı yükseltebilmek için belediye, vatandaş iş birliği ile sokak ve caddelerimizi kendi yaşadığımız alanlar gibi koruyup gözetleyerek sağlayabiliriz.  Peygamber efendimizin (sav) temizlik imandandır sözünü hiçbir zaman unutmamalıyız.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x