Samsun Haber - Başkan Kaya Aşcı: Samsunlular tek nefes olacak
Reklam

Samsun Haber - Başkan Kaya Aşcı: Samsunlular tek nefes olacak

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı Kaya Aşcı, Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan Samsunluları tek çatı altında toplayacaklarını belirterek, "Samsunlular olarak tek ses tek nefes olacağız" dedi

27 Kasım 2019 - 13:44
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Cumartesi günü vereceği birlik ve beraberlik yemeğiyle Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan tüm Samsunluları tek çatı altında toparlamayı hedefliyor.

BÜYÜK BULUŞMA CUMARTESİ 

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, cumartesi akşamı İstanbul'da Wyndham Grand Otel'de Türkiye'nin dört bir tarafında yaşayan Samsunluları bir araya getirecek. 
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı Samsunlu ünlü iş insanı ve Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kaya Aşcı, bu büyük buluşmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi. 

TEK SES OLACAĞIZ
30 Kasım akşamı düzenlenecek yemek öncesi açıklamalarda bulunan Genel Başkan Kaya Aşcı, 'Gurbette yaşayan Samsunlular olarak benim büyük bir hayalim var. Samsunluları İstanbul Yenikapı'da buluşturmak ve İstanbul Feshane'de Samsun Günleri'ni görkemli bir şekilde yaparak Samsunlular olarak tek ses tek nefes olmaktır" diye konuştu.

SAMSUN BENİM İÇİN SEVDADIR
Samsun'un adını taşıyan sivil toplum kuruluşlarında 12 yıl boyunca başkanlık yaptığını ve bu bayrağı büyük bir onurla taşıdığını ifade eden Aşcı, 'Bu süre zarfında Sayın Cumhurbaşkanımızın da katıldığı büyük etkinliklere imza attık. Samsunluları her zaman tek çatı altında toplayıp şehrimizin sesini tüm Türkiye'ye duyurduk. Ben Samsun sevdalısı bir iş insanı olarak nerede bir Samsunlu varsa elimden geldiğince destek olmaya gayret gösterdim. Aynı azim ve inançla yolumuza bundan sonra da devam edeceğiz. Samsun'un olduğu her yerde benim için akan sular durur" diye konuştu.

KATKI SUNMAK İÇİN BURADAYIZ
30 Kasım Cumartesi günü İstanbul'da yine Samsunlularla büyük bir buluşma gerçekleştireceklerini belirten Aşcı; "Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu olarak İstanbul'da Samsunlu hemşehrilerimizin büyük katılımıyla bir gala yemeği düzenleyeceğiz. Bu yemek sonrası yapacağımız projelerimizi halkımızla paylaşacağız. Sivil toplum kuruluşları bir ülkenin göz bebeği olup bizler de burada Samsun'un özlemlerini, beklentilerini, sorunlarını dile getirip çözüm yolları konusunda fikirlerimizi beyan edeceğiz. Çıktığımız bu kutlu yolda Allah bizi utandırmasın"


 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü