google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Başkan Demirtaş: Her şey İlkadım için
Reklam

Samsun Haber - Başkan Demirtaş: Her şey İlkadım için

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sorunların üstesinden hep beraber geleceklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve daha temiz bir ortamda yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi

11 Kasım 2019 - 16:21

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Belediye Mahallenizde' projesi kapsamında Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, mahallelerin eksikliklerini gidereceklerini söyledi.

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK
'Belediye Mahallenizde' hizmet çadırında mahallelerin eksiklerinin çözüme kavuşturduklarını kaydeden Başkan Demirtaş, "İlçemizin farklı mahallelerinde yaşamlarını sürdüren mahalle sakinleri, mahalle muhtarlarımızın fikirleriyle bize yol göstermeleri ile farklı programlarla halkımızın sorunlarını elimizdeki imkanlar ölçüsünde hepsine belki yetişebilmemiz mümkün olmuyor ama sizlerle bu diyaloğumuzu artırıp daha sık görüşeceğiz" diye konuştu.

HERKESİN EMANETÇİSİYİM
Demirtaş açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Hep beraber sorunların üstesinden geleceğiz inşallah. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve daha temiz bir ortamda yaşamaları için var gücümüzle ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Her şey temiz ve daha yaşanabilir İlkadım için. Belediye Başkanlık makamını hiçbir zaman ‘şöhret ve mülk’ olarak görmediğini sözlerine ekleyen  Başkan Demirtaş, "2019’da halktan emanet aldığımız belediye başkanlığı koltuğunu kendi malımız, adımızı yücelten şan ve şöhret makamı olarak asla görmedim.  Şehr-ül emin sıfatıyla ilçemizde yaşayan herkesin emanetçisi olarak belediye başkanlığı görevini sürdürmekteyim."
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 8 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum
Samsun Haber - Döviz piyasalarında son durum