Reklam
Samsun Haber - Başkan Demirtaş: Gönül bağlarını...
Reklam

Samsun Haber - Başkan Demirtaş: Gönül bağlarını güçlendiriyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş, "Hayır Çarşısı ile geniş kitlelerle gönül bağlarını güçlendirmek için güzel bir adım attık" dedi

14 Kasım 2019 - 10:30 - Güncelleme: 14 Kasım 2019 - 12:00

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş ve Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, İlkadım İlçesi Adalet Mahallesi'nde ikamet eden kadınları ağırladı. Sosyal sorumluluk alnındaki yaptığı güzel çalışmalarla dikkat çeken Kadın Koordinasyon Merkezi’nin faaliyetlerini kadınlarla paylaşan Lütfiye Demirtaş, 30’a yakın gönüllü üye ile birlikte çalışmaları yürüttüklerini kaydetti.

HER KESİME DESTEK SAĞLIYORUZ
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, tüm kesimlerini kucaklamayı ve gönül birlikteliğini sağlamayı amaçladıklarını belirterek, "İnsanlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların yaşam kalitelerine değer katmak bizim önceliklerimiz arasındadır. Hayata geçirdiğimiz sosyal projelerimizle toplumun her kesimine ihtiyaçları doğrultusunda destek sağlamaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaç fazlası eşyaları, bir başka kardeşimiz için önemli bir ihtiyaç olabilir. Bu sebeple hayata geçirdiğimiz ‘Hayır Çarşısı’ ile biz bu şehirde geniş kitlelerle gönül bağlarını güçlendirmek için güzel bir adım attık. İnanıyorum ki hemşerilerimiz de destekleriyle bu kardeşlik köprüsünde yerlerini alacaklar’’ diye konuştu.

YARDIM ELİ OLDUK
Yaklaşık 7 aylık bir sürede 135 hayırsever vatandaşın Kadın Koordinasyon Merkezi’ne bağışta bulunduğunu dile getiren Gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş, bağışlanan bu yardımlarla İlkadım’da ihtiyaç sahibi vatandaşların hayata tutunma noktasında yardım eli olduklarını vurguladı. Lütfiye Demirtaş, "Ulaştırılan yardımlarda bizzat yer alıyorum. Evleri, gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte kendi elimizle yerleştiriyoruz. Kadın Koordinasyon Merkezi vatandaşlara hizmet için her zaman hazır. Giyimden beyaz eşyaya, mobilyadan gıdaya ihtiyaç sahibi ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek geniş ürün yelpazesiyle şehirde kardeşlik köprüleri kuran Hayır Çarşısıyla ihtiyaç sahibi insanlarımıza yardımlarımız devam edecek" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Samsun'da kar yolları kapattı
Samsun Haber - Samsun'da kar yolları kapattı
 İlkadım Belediyesi hem yürekleri hem evleri ısıttı
İlkadım Belediyesi hem yürekleri hem evleri ısıttı