Reklam
Samsun Haber - Başkan Aksu: Seçimlerde iptal ya da erteleme söz...
Reklam

Samsun Haber - Başkan Aksu: Seçimlerde iptal ya da erteleme söz konusu değil

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, kongre süreci kapsamında gerçekleştirilen delege seçimlerinde herhangi bir iptal ya da erteleme olmadığını belirterek, "“AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre süreci 7 Ekim 2019 tarihi itibariyle başlamış ve planlandığı şekliyle devam etmektedir" dedi

04 Aralık 2019 - 16:42

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, kongre süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.  19 Mayıs İlçesi mahalle delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından bir açıklama yapan Başkan Aksu, kongre süreci kapsamında gerçekleştirilen delege seçimlerinde herhangi bir iptal ya da erteleme olmadığını söyledi.


DELEGE SEÇİMLERİ DEVAM EDİYOR
Delege seçimleri konusunda belirlenen takvime uygun şekilde sürecin devam ettiğini kaydeden Başkan Aksu, “AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre süreci 7 Ekim 2019 tarihi itibariyle başlamış ve planlandığı şekliyle devam etmektedir. Bu kapsamda; Genel Merkez Teşkilat başkanlığımızca belirlenen takvim çerçevesinde; 15 Aralık 2019 tarihine kadar tüm ilçelerimizde mahalle delege seçimlerimizin tamamlanması öngörülmüştür. AK Parti Samsun İl Başkanlığı olarak; bugün itibariyle 19 Mayıs İlçemizde mahalle delege seçimlerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Belirlenen takvim çerçevesinde, önümüzdeki günlerde diğer ilçelerimizde de mahalle delege seçimleri tamamlanacak ve ilçe teşkilatlarımız ilçe kongrelerine hazır bir duruma gelecektir.
Kamuoyuna yansıdığı şekliyle; herhangi bir iptal ya da erteleme söz konusu değildir.  Delege seçim sürecinin ardından, ilçe kongreleri süreci başlayacak ve partimiz kongrelerde tüm ilçelerimizde kadrolarımıza tahkimat yapacak ve güçlenerek çıkacaktır. İl ve ilçelerimizi 2023'e taşıyacak kadrolarımız bu surette oluşturulacaktır" diye konuştu.
 

2019/12/2019-12-04-16-45-21.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde
Başkan Aksu'dan çiftçiye müjde