Reklam
Samsun Haber - Başkan Aksu’dan  "Hasan Uzunlar"...
Reklam

Samsun Haber - Başkan Aksu'dan  "Hasan Uzunlar" açıklaması 

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hasan Uzunlar’ın paylaşımlarını tasvip etmediklerini belirterek, "Bu kabil ifadeler partimizin görüşünü kesinlikle yansıtmamaktadır" dedi

23 Aralık 2019 - 10:18

SAMSUN HABER - AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Meclis Üyesi Hasan Uzunlar'ın basında ve sosyal medyada yer alan paylaşımını tasvip etmediklerini söyledi.
TASVİP ETMİYORUZ
Başkan  Aksu yaptığı açıklamada, "Partimizde Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan Hasan Uzunlar’ın bugün itibarıyla basında ve sosyal medyada yer alan tartışma ve yorumlara sebep olan paylaşımını tasvip etmemiz mümkün değildir. Bu kabil beyan ve ifadeler partimizin tutum ve görüşünü kesinlikle yansıtmamaktadır" ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI'NIN TEMELLERİ SAĞLAM
Uzunlar'ın özür dilediğini kaydeden Başkan Aksu açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Diğer taraftan ilgili kişi, sosyal medya hesabından ifadelerin kendisine ait olmadığını, sosyal medyada yer alan tartışmadaki ‘bir yorumu’ alıntı olarak paylaştığını beyanla, yanlış anlaşılmalara sebep olmaktan ötürü MHP ve kamuoyundan özür dilemiştir. Bugüne kadar ifade ettiğimiz üzere; AK Partimiz ile Milliyetçi Hareket Partisinin “Cumhur İttifakı” anlayışı vatanımızın ve milletimizin bekasını ve yüceltilmesini esas alan son derece sağlam temellere dayanmaktadır. Bu itibarla “Cumhur İttifakı” İl Başkanları olarak bu zamana kadar olduğu gibi aynı anlayış ve sorumluluk içerisinde bulunduğumuzu kamuoyuyla saygıyla paylaşırım."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık Bakanı Koca'dan son dakika açıklaması
Sağlık Bakanı Koca'dan son dakika açıklaması
Başkan Doğan bir aylık maaşını ihtiyaç sahiplerine bağışladı
Başkan Doğan bir aylık maaşını ihtiyaç sahiplerine...