google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - Başkan Akgül’den park tepkisi

Samsun Haber - Başkan Akgül'den park tepkisi

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçedeki bazı parklara kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesine tepki gösterdi. Başkan Akgül, "Bu sadece verilen emeğe değil tüm hemşehrilerimizin hakkına da yapılmış bir saldırıdır' dedi

19 Aralık 2019 - 10:58

SAMSUN HABER - Samsun'un Salıpazarı İlçesi'nde bulunan bazı park ve çocuk oyun alanlarının kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verilmesiyle ilgili olarak Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül açıklama yaptı. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Akgül, parkların bu hale getirilmesine anlam veremediklerini belirterek, yapılanın bir kamu malına zarar vermenin dışında vatandaşların da tamamına verilmiş bir zarar olduğunu belirtti.

 İLÇEYİ KORUMAK HEPİMİZİN GÖREVİ

Olaya tepki gösteren Başkan Akgül, "Salıpazarı Belediyesi olarak bizlerin en büyük görevi, ilçede yaşayan her bir hemşehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek, vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğuna katkı sunmaktır. Bunu yaparken de söz tüm hizmetlerin, tesislerin yapıların ve projelerin parasının da vatandaşlarımızın vergileriyle hayata geçtiği hassasiyetine büyük özen gösteriyoruz. Biz böylesine titiz bir tutum içerisindeyken ilçemize kazandırdığımız parklarımızın, tesislerimizin ve sosyal alanlarımızın kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesi bizleri ziyadesiyle üzmektedir. Zira söz konusu alan, eser ve tesislerin tamamı birer kamu malıdır ve tüm ilçeye aittir. Hepimizin ortak malı olan tesislere yapılanlar sadece bizlerin çalışması ve emeğine değil, tüm hemşehrilerimizin hakkında da yapılmış bir saldırıdır" diye konuştu.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLADI
Başkan Akgül açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Salıpazarı’nın malı olan bu hizmetlere zarar verenlere karşı tüm hemşehrilerimizin duyarlılığına ve desteklerine ihtiyacımız var. Lütfen sosyal alanlarımıza zarar vermeyelim, temiz ve titiz kullanalım. Konuyla ilgili hukuki süreç başlatılmış olup, ekiplerimiz de inşallah en kısa sürede zarar gören yerleri tamir edecek ve parklarımız eksisinden de güzel olacaktır."
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunspor’da transfer mesaisi
Samsunspor’da transfer mesaisi
12 Ağustos güncel altın fiyatları
12 Ağustos güncel altın fiyatları