google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun Haber - AK Parti’de hizmet seferberliği devam ediyor
Reklam

Samsun Haber - AK Parti’de hizmet seferberliği devam ediyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,   "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük bir hizmet seferberliği devam ediyor” dedi

18 Ocak 2020 - 15:34

SAMSUN HABER - AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Ankara Bölge Koordinatörü ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ankara'da belediye ile AK Parti ilçe başkanlıklarına ziyaret gerçekleştirdi.

PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetim başkanlığı çalışmaları kapsamında bölge koordinatörü milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'u ziyaret etti. İlçe gezilerine devam eden Milletvekili Yılmaz, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ile belediyede,  AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Karaca, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet Ali Demir'le ilçe başkanlığında bir araya geldi. Gerçekleşen ziyaretlerde belediye ile teşkilat çalışmaları istişare edildi.

İŞTİŞARELER DEVAM EDECEK

Programında açıklamalarda bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Ankara Koordinatörü ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel yönetim çalışmalarının koordine ve istişare önceliğiyle devam ettiğini söyledi.

EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTA KARARLIYIZ

Halka en iyi hizmetin verilmesi noktasında kararlı bir duruş sergilendiğini ifade eden Yılmaz, "Vatandaşımızın yetki verdiği makamlar, hizmet makamlarıdır. AK Parti belediyelerinde, kadrolarında hep bu anlayış mevcut oldu. Neticelerini ise hepimiz görüyoruz. Bu zamana kadar şehirlerimiz kalkındı, her bir noktaya hizmet ulaştı, memnun vatandaş profilleri ortaya çıktı. Şimdi geldiğimiz noktada eksikliklerimizi de gidererek hizmet seferberliğini daha ileri taşımak istiyoruz. İstişare, koordinasyon ve doğru adımlar atarak şehirlerimize, aziz milletimize en iyi hizmeti sunma noktasında kararlıyız " diye konuştu.

GÜCÜMÜZÜ HALKTAN ALIYORUZ

Türkiye genelinde tüm yerel yönetimlerin çalışmaların yakından takip edildiğinin altını çizen Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük bir hizmet seferberliği devam ediyor. Halktan gücünü alan ve ayrımsız herkese eşit mesafede olan AK Parti Ankara'dan, Samsun'a, İstanbul'dan Ağrı'ya ülkemizin dört bir yanında vatan, millet sevdasıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Yerel yönetimler bir aynadır. Halkımızla, şehirlerimizle bir bütündür. Mutlu, huzurlu geleceğe emin adımlarla ilerleyen şehirler, ilçeler, beldeler için çalışıyoruz." şeklinde konuştu.

UYUMLU ÇALIŞIYORUZ

Yerel yönetimlerin ve AK Parti teşkilatların uyumlu bir şekilde çalıştığını kaydeden Yılmaz, sorunları çözen, üreten, gönüllere dokunan, sevgi köprüleri kuran yönetim anlayışının temel prensip olduğunu da vurguladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı