Reklam
Samsun Haber - ’40 Yaş Altı 40’ listesinde
Reklam

Samsun Haber - '40 Yaş Altı 40' listesinde

Ulusoy Un’un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, Fortune Dergisi'nde “40 Yaş Altı 40” listesinde yerini aldı. Ulusoy, geçtiğimiz 5 yılda olduğu gibi un sektörüne getirdiği inovatif bakış açısıyla gıda alanında listeye giren 2 isimden biri oldu

01 Kasım 2019 - 10:39 - Güncelleme: 01 Kasım 2019 - 11:07

SAMSUN HABER - Ulusoy Un, başarılarıyla Samsun’un Türkiye ekonomisindeki yerini güçlendirmeye ve Samsun’u uluslararası arenaya taşımaya devam ediyor. Her sene Türkiye’nin en önemli kurum ve kuruluşları tarafından kendi sektöründe en iyi firmalar listesinde yerini alan Ulusoy Un, 2019 yılında da başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.

ULUSOY İKİ İSİMDEN BİRİ

Geçtiğimiz günlerde Ekonomist Dergisi tarafından “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” listesinde en genç 4. CEO seçilen Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, bu kez de Fortune Dergisi tarafından “40 Yaş Altı 40” listesinde yerini aldı. 5 yıldır sıralamaya giren ve bu sene de gıda alanında listeye giren 2 isimden biri olan Eren Günhan Ulusoy, Türkiye’de ilk kez bir un firmasının borsada işlem görmesini sağlaması, Ulusoy Un’un dünyanın en büyük 10 tarım firmasından biri olmayı sağlayacak adımları atması ve şirketin cirosunu 11 yılda 29 kat arttırarak 2 milyar 900 milyon TL’ye ulaştırması nedeniyle listedeki yerini korudu.  Liste için Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarından destek alındı. Liste oluşturulurken güç, etki, inovasyon ve şöhret, güçlü işler kurmuş, kendi alanlarında devasa etkiler yaratmış firmalar baz alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Köktaş: Kitap fuarları farkındalık yaratıyor
Milletvekili Köktaş: Kitap fuarları farkındalık yaratıyor
Başkan Sandıkçı’dan Samsunspor'a seyirci desteği
Başkan Sandıkçı’dan Samsunspor'a seyirci desteği