• Reklam
Samsun’dan Anadolu’ya açılan anlamlı proje
Reklam

Samsun’dan Anadolu’ya açılan anlamlı proje

Canik Türk Telekom Lisesi ve Baştuğ Anadolu Lisesi tarafından, 48 ilde hayata geçirilen ‘Bir Destansın Sen Anadolu’ adlı proje, Milli Mücadele’nin 100. yılında, ülke gençlerini milli birlik ruhu etrafında toplamayı amaçlıyor

10 Ocak 2019 - 18:00

SAMSUN HABER - Samsun Canik Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni İlknur Birer ve Osmaniye Toprakkale Yolbulan-Baştuğ Anadolu Lisesi Türk Dili Edebiyatı öğretmeni İlker Özer tarafından 48 ilde hayata geçirilen ‘Bir Destansın Sen Anadolu’ eTwinning Projesi, 70 okulda hayat buluyor. Milli Mücadele’nin 100. yılında ülke gençlerini milli birlik ruhu etrafında toplamayı amaçlayan projenin, Samsun’dan başlatılması da projeye ayrı bir önem katıyor.
100. YILDA MUTLUYUZ
Proje hakkında bilgi veren Samsun Canik Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni İlknur Birer, “Canik Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak, Milli Mücadele’nin 100. yılında ve 18 Mart Çanakkale Zaferi’nde gençlerimizin milli ve manevi değerleri yaşayarak tanıması için faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu anlamda Osmaniye Toprakkale Yolbulan-Baştuğ Anadolu Lisesi Türk Dili Edebiyatı öğretmeni İlker Özer ile ‘Bir Destansın Sen Anadolu’ eTwinning Projesi’ni başlattık. 48 ilde, 70 okulda hayata geçen projemizde, gerçekleştireceğimiz eş zamanlı faaliyetlerimizle gençlerimize milli birlik ruhu aşılamayı hedefliyoruz. Milli Mücadele’nin 100. yılında böyle bir projeye imza atmanın da mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Usta: Bağımsız devam edeceğim
Usta: Bağımsız devam edeceğim
SAMÇEP’ten naylon poşet eleştirisi
SAMÇEP’ten naylon poşet eleştirisi