Reklam
Samsun’da özel öğrencilere anlamlı proje
Reklam

Samsun'da özel öğrencilere anlamlı proje

Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri 'Tut Elimi Hayatı Paylaşalım' projesi kapsamında Gazipaşa ve Kalkanca İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi

02 Mayıs 2019 - 12:36

SAMSUN HABER - Samsun Maarif Hareketi  Kapsamında "Tut Elimi Hayatı Paylaşalım" projesi dahilinde Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu, Gazipaşa İlkokulu ve Kalkanca İlkokulu birlikte  şenlik programı düzenleyerek tersine kaynaştırma metodunun güzel bir örneğini sergilendi.Gazipaşa İlkokulunun velileri tarafından, özel eğitim öğrencilerinin gelişiminde kullanılmak üzere  kendi el emekleri ile hazırlamış oldukları eğitici eğitim materyalleri Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun özel öğrencilerine  hediye edildi. Özel eğitim öğrencileri ile birlikte sınıfta etkinlik düzenleyen veliler, mutluluğun paylaşıldıkça arttığının en güzel örneğini sergilediler. Anlamlı  çalışmalarından dolayı programa katılan protokol üyeleri, velilere ve programa katılan öğretmenlere belge takdim etti. 

KAYNAŞMA ÇOK ÖNEMLİ

Şenlik programında konuşan Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Mustafa Yiğit "Tut Elimi Hayatı Paylaşalım" projesi sayesinde özel eğitim öğrencilerimizin gelişiminde ve öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmalarında büyük aşamalar kaydedildiğini belirtti. Düzenlenen Şenlik Programına Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Gümrük Müdürü Muzaffer Özkan, Atakum Milli Eğitim Müdürü M. İrfan Yetik, İlkadım Şube Müdürü Mevlüt Seyhan, okul müdürleri ve  veliler katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Şehit ateşi Samsun'a düştü
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı
Samsun'da 4 gıda firmasının ürünleri hileli çıktı