Samsun’da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar...
Reklam

Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o günleri anlattı

Korona virüs salgını dolayısıyla İtalya'dan Samsun'a getirilerek karantina altında tutulan öğrenci Çağla Kızılırmak, Kim 500 Milyar İster Yarışma Programı'na katıldı. Kızılırmak, Samsun'da kendilerine çok iyi baktıklarını söyledi

24 Mayıs 2020 - 12:28

Korona virüs salgını nedeniyle yurt dışında okuyan öğrencilerden bazıları Samsun'a getirilerek karantina altına alınmıştı. İtalya'da okurken Samsun'da 14 gün karantina altına alınan öğrenci Çağla Kızılırmak, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim 500 Milyar İster Yarışması'na katılarak, karantina günlerini anlattı.
HER İSTEDİĞİMİZİ YAPIYORLARDI
Sağlığının yerinde olduğunu kaydeden Kızılırmak, "Karantinadsa olmak psikoljik olarak zordu. Tek başınıza 4 duvar arasında olmak zor. Ama onun dışında her istediğimiz, uygun bir istekse yapıldı. O dönem benim bağışıkla ilgili bir sorunum vardı. Sirkeli su kullanmam gerekiyordu. Sürekli bunun temini yapıldı bana. Spor aletleri vardı. Canımız sıkılıyordu kitap getiriyorlardı. Her şey vardı.  Samsun'da bize çok iyi baktılar" dedi. 
DEVLET İLE GURUR DUYUYORUZ
Kenan imirzalıoğlu ise Türk vatandaşlarının devlet ile gurur duyduğunu belirterek, "Dünyanın 4 bir tarafından 60 binden fazla vatandaşımız ülkemize getirdik. Çok şükür ki bu dönemi gayet iyi geçirdik. Bütün sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

TIKLA İZLE:

https://www.youtube.com/watch?v=K1U0GTL2nrQ&feature=youtu.be

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
1 Temmuz güncel altın fiyatları
1 Temmuz güncel altın fiyatları
Survivor'da hüzünlü veda 
Survivor'da hüzünlü veda