google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Samsun’da ilçe ilçe koronavirüs sayısı
Reklam

Samsun’da ilçe ilçe koronavirüs sayısı

Samsun'da (11 Nisan Cumartesi) tarihi itibariyle en yüksek koronavirüs vakası 121 kişi ile İlkadım oldu. Yakakent, Ayvacık, Asarcık, Kavak, Havza, Salıpazarı, Ladik ilçelerinde ise şuana kadar vaka görülmedi.

12 Nisan 2020 - 12:38

SAMSUN HABER - Samsun'da (11 Nisan Cumartesi) tarihi itibariyle en yüksek koronavirüs vakası 121 kişi ile İlkadım oldu. Yakakent, Ayvacık, Asarcık, Kavak, Havza, Salıpazarı, Ladik ilçelerinde ise şuana kadar vaka görülmedi. Ölümcül virüs Covid-19 tüm dünyaya yayılırken, Samsun'da da Korona Virüs nedeniyle hastanelerde özel önlemler alındı. Salgın nedeniyle son açıklanan rakamlara göre Türkiye genelinde 1101 kişi hayatını kaybederken 2 bin 965 kişi ise iyileşti.

Samsun'da ise (11 Nisan Cumartesi) son verilere göre Korona Virüs vaka sayısı 382 olarak kayıtlara geçti. Covid-19 tanısı ile Samsun'da 382 kişi tedavi altına alınırken, Samsun'a bağlı İlkadım, Atakum, Bafra, Çarşamba, Vezirköprü, Canik, Tekkeköy, Terme, Ondokuz Mayıs ve Alaçam ilçelerinde de Korona Virüs teşhisi konulan vakalar sayıları da belli oldu. Buna göre Samsun'da şuan itibarı ile toplam 382 Korona Virüs vakası bulunuyor.

Yakakent, Ayvacık, Asarcık, Kavak, Havza, Salıpazarı, Ladik ilçelerinde ise şuana kadar vaka görülmedi. Samsun'da bulunan Covid-19 vakalarının ilçe ilçe dağılım sayıları ise şu şekilde.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mustafa sahin
    2 ay önce
    ilkadim ve atakumda cok vaka gorulmesi normal sehrin ucte ikisi buralarda yasiyor.gorulmeyen ilce dedikleri yerler ilkadimda bir mahalle etmiyor nufus olarak. diger bir neden ikladim ve atakum hastanelerin oldugu yerler sanirim hastanelerde yasamini yitirenlerde orada olen diye yaziliyorsa ondan sayi artmis ola bilir. ama ben bu sayilarin en az 3 le carpilmasi ile cikan sonuc neyse okadar ola bilecegi kanisindayim allah yardimcimiz olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3 Temmuz güncel fındık fiyatları
3 Temmuz güncel fındık fiyatları
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?