google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
 Samsun Büyükşehir eğitimlere devam ediyor
Reklam

 Samsun Büyükşehir eğitimlere devam ediyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik 'öfke ve öfke kontrolü' semineri düzenlendi. Psikiyatrisi Gülay Oğuz, "Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenirsek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz" dedi

05 Eylül 2019 - 15:11
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik 'Öfke ve Öfke Kontrolü' seminerdüzenlendi. Psikiyatrist Gülay Oğuz, personele,  "Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenirsek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz" diye seslendi.


STRESE BAĞLI YAŞANAN OLUMSUZLUKLAR
Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara 'Daha kaliteli hizmet' vermek amacıyla personeline yönelik başlattığı eğitim seminerlerine devam ediyor. Zabıta Daire Başkanlığı ve İtfaiye Daire Başkanlığı personeline yönelik düzenlenen seminerde Psikiyatrist Gülay Oğuz, 'Öfke kontrolü, yönetimi, stres oluşumunun sebepleri' başlıkları altında bir sunum gerçekleştirdi. Psikiyatrist Gülay Oğuz, stres ve buna bağlı meydana gelen olumsuzlukları da anlattı. 

BAKIŞ AÇIMIZ VE TAVRIMIZ ÇOK ÖNEMLİ
Seminerde ayrıca, günlük hayatta karşılaşılan stresli durumların yok edilemeyeceğini de vurgulayan Psikiyatrist Gülay Oğuz, "Buna karşın bakış açımız belirleyebilir, tavrımızı yönlendirebiliriz. Çünkü aşırı stres durumunda bakış açısı ve tavır çok önemlidir. Öfkemizi kontrol etmeyi öğrenerek meydana gelebilecek yıkıcı sonuçlardan kurtulabiliriz" dedi.

Seminer sonunda Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Seyfi Küçükgöncü, Psikiyatrist Gülay Oğuz'a plaket takdim ederek seminer için teşekkür etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...