Reklam
 Samsun’a spor turizmi
Reklam

 Samsun'a spor turizmi

Skal Karadeniz Derneği yeni yönetimi düzenledikleri ilk toplantıda spor turizmi konusunu ele aldı. Başkan Kadıoğlu, "Samsun'a spor organizasyonları kazandırmak için hep birlikte hareket edeceğiz" dedi

19 Şubat 2020 - 15:29

SAMSUN HABER - 2013 yılında Samsun, Ordu, Sinop, Amasya, Tokat, Giresun, Çorum illerinde turizm sektörünün önde gelen isimleri tarafından kurulan Skal Karadeniz Derneği'nin yeni yönetimi, düzenledikleri ilk toplantıda bir araya geldi.  Dernek Başkanı Orhan Kadıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri toplantıda spor turizmini masaya yatırdı. Toplantıya, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da katıldı.

KASAPOĞLU’NDAN DESTEK

Turizmcilere destek vermeye hazır olduklarını kaydeden Kasapoğlu, "Şehrimize spor organizasyonları kazandırabilmemiz için hep birlikte hareket etmemiz gerekir. Eğer birlikte olursak ve spor müsabakalarını şehrimize ne kadar çok kazandırmak istediğimizi yetkililere anlatabilirsek, mutlaka bugünkü sayıdan daha fazla organizasyona ev sahipliği yaparız. Bunun için üzerime düşen her şeyi yapmaya hazırım" diye konuştu.

BİRLİKTELİK ÇAĞRISI

Başkan Kadıoğlu ise turizmcilere desteklerinden dolayı teşekkür ederek, Samsun'a spor organizasyonları kazandırmak için hep birlikte hareket edeceklerini söyledi.

ÇALIŞTAY GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Toplantı sonunda Samsun için spor turizmi çalıştayı düzenlenmesine karar verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
 Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart